Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Deník stopaře

vojta_marekDeník stopaře Vojty Marka sledujte na facebooku Bulváru. Zážitky z cest vám také přinese  srpnové tištěné vydání našeho společenského magazínu. Štastnou cestu!

STOPAŘ VOJTA

Ahoj, jmenuji se Vojta Marek a jsem stopař. Tak bych se pravděpodobně charakterizoval na další dva měsíce. Zhruba v únoru tohoto roku jsem si začal dělat srandu, že bych mohl dojet do Číny stopem. Stopuju rád a v Číně jsem ještě nebyl, takové bylo moje přemýšlení...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Vyšel nový Bulvár!

7_2015Červencové číslo Bulváru spatřilo světlo světa! Co v něm naleznete? Hlavním tématem je výročí dvou set let od narození významného železničního stavitele a projektanta Jana Pernera. Podívat se můžete i na fotky z oslav desátého výročí pardubického letního kina Pernštějn, upozorňujeme též na velmi zajímavou novinku - Deník stopaře, nechybí tradiční rubrika Co na to Krychlič? s také si můžete přečíst ve sportu rozhovor s někdejším hráčem BK JIP Pardubice Martinem Peterkou. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Novou kočkou je „teta Pecka“

kocka-cervenecKočkou aktuálního vydání Bulváru je třiadvacetiletá krasavice Petra Jílková, toho času studentka logistiky a krizového řízení zlínské Univerzity Tomáše Bati. Slečna s ideálními mírami 92-66-92 s modelingem začíná a jak říká, není typickou modelkou. „Pod takovým označením si představuji úplně jiné ženy,“ tvrdí a dodává, že za sebou má zatím jen pár módních přehlídek, několik focení a úspěšné účasti v soutěžích Miss Špindl 2015 a Miss UTB 2014. Ale modeling ji baví. „Mám radost z každé trochu povedené fotky,“ usmívá se Petra, která momentálně bojuje ve finále Miss Caddy.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Pardubičtí milionáři - co by dělali s miliardami?

altPokud spadne do klína půl třetí milliardy korun člověku, který dosud žil od průměrné výplaty k průměrné výplatě, nebude vědět, co si s takovým balíkem počít. Věděli by, jak s částkou 2 466 000 000 korun naložit lidé, kteří jsou na velké peníze zvyklí? A chtěli by vůbec takovou sumu vyhrát?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Hledá se miliardář!

otvirak_bu_oriznutoMuž středního věku z Pardubického kraje si s batůžkem na zádech přijel vlakem do Prahy, aby převzal 270 tisícovou zálohu na svou rekordní výhru v loterii Eurojackpot. V té získal astronomickou částku 2 466 000 000 korun, tedy téměř dvě a půl miliardy. Pro ilustraci - letošní roční rozpočet města Pardubice jsou necelé dvě miliardy korun. Kdo je nový miliardář? Co si za svoje peníze může koupit? 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
POSTŘEHY Z MOZAIKY

MozaikaMěsíci červnu v Mozaice jednoznačně dominuje Klub přátel Pardubicka, který společně s Československou obcí legionářskou vydal publikaci o Larischově vile s názvem Pardubický Zámeček a jeho osudy (k 70. výročí vítězství nad německým nacismem). Pod tímto titulem je podepsaný významný pardubický historik PhDr. Jiří Kotyk, Ph.D. Publikace tuto budovu přibližuje od samého začátku, který sahá až do roku 1884, dále přes druhou světovou válku, kdy se stal Zámeček místem nacistického běsnění, až po současnou darovací smlouvu Obci legionářské.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Názor Filipa Sedláka

kolaz_webLetošní rok je rokem dokončování velkých stavebních akcí. A pomalu se mají dokončit i Tyršovy sady. Díky prostojům v minulém roce stavba nabrala zpoždění. „Překvapivé“ zjištění, že v parku je vysoká hladina spodní vody, o čemž každý věděl, vedlo k prodražení asi o 2 miliony korun. Schodiště u památníku se taky prodražilo asi o 3 miliony. Ať žijí vícepráce! Pamatuji na slova bývalé primátorky, že park není předražený, ale je jen drahý...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Co na to Krychlič?

krychlicRubrika Bulváru, v níž pokládáme Václavovi Kulhánkovi alias Krychličovi tři dotazy, pokračuje svým červnovým dílem. První otázka míří na silnou bouřku a kroupy, které zkropily Pardubice a jejich okolí v půlce června. Ve druhé otázce zjistíme, zda se Václav Kulhánek díval na dvoudílný film České televize o Janu Husovi. A poslední otázkou je, jak se dívá na problém imigrantů. Pokud i vy máte otázku, kterou chcete Krychličovi položit, napište nám na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na naši FB stránku.  

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
„Radši místo v NHL než peníze,“ říká hokejový obránce Jakub Nakládal

altPo letech strávených v různých klubech KHL nastal loni v kariéře Jakuba Nakládala zlom. Stejně jako jeho dosavadní klub, HC Lev Praha, také on skončil v Kontinentální lize. Odchovanec hradeckého hokeje vzal zavděk angažmá ve finské lize v dresu TPS Turku. Mnozí to považovali za ústup ze slávy, ve výsledku se ale ukázalo, že na řízného beka Finsko zapůsobilo jako živá voda. Vybojoval si místo v nominaci na květnový světový šampionát v Praze a poté se smlouvu přispěchali z Calgary Flames, týmu NHL. „O místo se porvu,“ sebevědomě hlásí někdejší pardubický bek. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Vyšel nový Bulvár

6-2015-promo2Na novinových stáncích a u vybraných partnerů je k dispozici nové vydání Bulváru. V něm jsme se tentokrát mimo jiné podívali na nového miliardáře z našeho kraje.

Co všechno by si nový miliardář za svoje peníze mohl pořídit? Hrozí mu prozrazení? A co by se dvěma a půl miliardou udělali pardubičtí milionáři? To si přečtěte v novém vydání Bulváru, který mimo to sleduje i společenskou událost roku - Smetanovu Litomyšl, informuje o letošních oslavách Roku Jana Pernera nebo o tornádu v Živanicích. Sportovní fandové si zase určitě nenechají ujít rozhovor s hokejovým obráncem Jakubem Nakládalem a dozvědět se můžete i to, co si o vlně imigrantů myslí pardubický Krychlič.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Primátor Pardubic Charvát zvolen místopředsedou Svazu města obcí

Na dnešním jednání Rady Svazu měst a obcí byl primátor Pardubic Ing. Martin Charvát zvolen místopředsedou Svazu měst a obcí České republiky. Zároveň byl zvolen předsedou Komory statutárních měst svazu. Předsedou svazu byl zvolen starosta Kyjova František Lukl.

„Je to pro mě obrovská pocta i výzva současně. Chtěl bych se angažovat především v záležitostech kolem agendy čerpání financí z dotační platformy ITI. Tam nás čeká ještě velmi dlouhá cesta a nejen pro statutární města je to obrovská příležitost, ale i závazek,“ řekl těsně po zvolení Martin Charvát.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další > Konec >>

Strana 32 z 47

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 23 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg