Dnes má svátek Patrik , zítra slaví Oldřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-0e25c06709323d176f31917b754c7759fb2f8919b2ada4a28e34802bfdc7befe-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Absolutním vítězem soutěže Třídíme s Nikitou je škola z Chlumce nad Cidlinou

_MES6319Devatenáct základních škol z Královéhradeckého kraje se zapojilo v šestém ročníku soutěže „Třídíme s Nikitou“ do bojů o titul „Čistá škola“. Soutěž, která byla vyhlášena v rámci projektu „Čistá obec, čisté město, čistý kraj“, měla rozvíjet nejen kreativitu a tvůrčí schopnost dětí, ale také zvýšit jejich zájem o problematiku třídění a recyklace odpadů. Maskotem soutěže je papoušek Nikita z královédvorské zoologické zahrady, kde se uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků. Do soutěže se letos zapojilo 244 žáků z prvních až devátých ročníků základních škol. Porotě bylo doručeno šestadvacet projektů z devatenácti škol z Královéhradeckého kraje.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Třísestrová pařba v pivovaru

tři sestryZávěr května patřil v pardubickém pivovaru tradičně koncertu skupiny Tři sestry, který tady tradičně uspořádala agentura Máša agency. Ani letos nezůstal koncert stranou zájmu fanoušků kapely, kterých sem přišly dvě tisícovky. Ti všichni si mohli zapařit nejenom při hlavním vystoupení, ale i na muziku hudebních hostů, kterými byli Doctor P. P., E!E a DeBill Heads. V rámci koncertu, při němž se vypilo osm tisíc piv, se uskutečnila také autogramiáda a oficiální východočeský křest nového CD Líná hudba holý neštěstí. (mrot)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Hledá se využití pro Automatické mlýny!

_U7F8833Celé století trvala výroba mouky ve známém komplexu pardubických Automatických mlýnů. V březnu zde ale firma GoodMills definitivně ukončila provoz a milovníci historie jsou jako na trní. Co bude s unikátní památkou dál? Odkoupí areál město, nebo si ho rozeberou spekulanti či jiné firmy pro svoje podnikání?Automatické mlýny zná v Pardubicích snad každý. Není se čemu divit. Cenný historický areál slavného architekta Josefa Gočára zahrnuje budovy, které jsou i víc jak sto let staré. A právě po sto letech končí v areálu výroba. Pomyslné mlýnské kolo se dotočilo a čeká, kdo památku převezme. S cílem nedopustit zchátrání areálu vznikla iniciativa „Mlýny městu!“, která chce, aby dominantu odkoupilo město.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Uzel: Pí.. není sposté slovo!

uzel2Populární sexuolog Radim Uzel je sice lékař, ale komika a zábava je jeho druhou přirozeností. Dokázal to v Hamerské krčmě Jonáš, kam dorazil jako host v rámci průběžných oslav 400. narozenin této malebné hospůdky. Sypal ze sebe jednu historku za druhou, všechny náležitě pikantní. Abychom vás nalákali na rozhovor s Radimem Uzlem, který najdete v červencovém vydání Bulváru, nabízíme vám malý předkrm.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
DOSTIHY MAJÍ PREZIDENTA

prezidentklubuStaronovým prezidentem pardubického Dostihového klubu se opět stal primář a poslanec Jiří Skalický. Prezidium klubu, které si jeho členové zvolili na valné hromadě, se sešlo v areálu závodiště Synthesia Park. Prezidenta zvolilo bez obtíží. „Důvěra kolegů mne samozřejmě těší a jsem velmi rád, že mám jejich podporu. Společně se teď budeme snažit připravit pro členy Dostihového klubu kvalitní program, ale také nové prostředí.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kelti vítali slunovrat

slunovratCopak jste dělali o půlnoci, kdy jaro předávalo vládu létu? Spokojeně chrupkali nebo popíjeli v baru či z gauče sledovali nesmysly v televizi? Bulvár se vydal za Kelty do Nasavrk na magický obřad svátku letního slunovratu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kočka Pardubic ADRIANKA

Adrianka

Pardubice mají nový přírůstek. Adrianka Červenková – budoucí Kočka Pardubic - se narodila na začátku června a nyní už si doma užívá s celou rodinkou. Zda-li se její tatínek – Richard Červenka – šéf Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje – při výběru jména inspiroval známou modelkou, jejíž nohy dostávají na kolena nejednoho muže, se Bulváru zjistit nepodařilo. I když tak trochu tušíme... Na snímku Adrianka se svým bráškou Ríšou „Bobešem“ Červenkou. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
KRAJSKÁ SVATBA

votreloviAž v daleké Moravské Třebové si ANO řekli dva dlouholetí zaměstnanci Krajského úřadu Pardubického kraje, Michal Votřel a dnes již Zuzana Votřelová. Svatba se konala přesně v den třetích narozenin jejich nezbedného synka Míši. Bulvár se s blahopřáním připojuje k mnoha gratulantům. (red)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
HAPPY BIRTHDAY, BULVÁRE! SVATÝ PATRIK

titlk2aZa mejdan roku lze označit společnou oslavu tradičního irského svátku sv. Patrika a dvanáctých narozenin společenského magazínu Bulvár. Mraky hostů mohly v narvané irské hospodě St. Ian v ulici Bratranců Veverkových v Pardubicích poznat tváře naší redakce, nechat si natočit černého Guinnesse od místopředsedkyně Senátu ČR Míly Horské, pomalovat si obličej od kreslířky z agentury MARY & POPP'S AGENCY, ochutnat skvělé irské whiskey od šéfbarmana Miloše „Kachny“ Krejčího, zaposlouchat se do krásné hudby Ivo „Elvise“ Fišera či okukovat icemodelky Máša agency. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na skvělé pochoutky od čínského šéfkuchaře Shaokana Hu – majitele restaurace U Bílého koníčka v Pardubicích. Mejdan roku začal v neděli v pět hodin odpoledne a pro některé skončil až v pondělí v jedenáct hodin dopoledne. Je třeba něco dodávat? Snad jen: Bulváre! HAPPY BIRTHDAY!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
MANŽEL VYSTROJIL OSLAVU

pozvanka_jarka_FINAL-MAIL-1Vzorný manžel a poradce Zdenek Stehno vystrojil oslavu kulatých narozenin své manželky Jarky „LOVELOVE“ Stehnové. Čínská restaurace U Bílého koníčka v Pardubicích se otřásala v základech. K přežití tak úžasného věku blahopřejeme. Na fotografii sedící oslavenkyně Jarka Stehnová před 49 lety. (red)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
KELTOVÉ V SENÁTU

Pěkné překvápko připravili senátoru Petru Šilarovi Keltové z Nasavrk na Chrudimsku. Přišli ho totiž podpořit v jeho snaze za zrušení změny času. Keltové propašovali do horní komory parlamentu dokonce i meč keltského náčelníka. (red)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 Další > Konec >>

Strana 51 z 53

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 79 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg