Dnes má svátek Markéta , zítra slaví Karolína .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

3.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Radnici chce vést Charvát

_mes4919Hnutí ANO miliardáře Andreje Babiše představilo krátce po vyhraných evropských volbách lídra své kandidátky pro pardubické komunální volby. Na jejím čele je ředitel Rozvojového fondu Pardubice Martin Charvát.

 

ANO zatím představilo pouze lídra kandidátky s tím, že na jejích čelních místech budou pravděpodobně představitelé místní organizace a na kandidátce se objeví i poslanec Martin Kolovratník. Kromě „velké“ radnice bude hnutí stavět kandidátky také na radnice pardubických městských obvodů, vyjma obvodu Hostovice.

„Na kandidátce budeme mít osobnosti, které jsou zároveň odborníky pro různé oblasti veřejné správy, na každou z nich máme svoje odborné garanty,“ uvedl Martin Charvát. Mezi priority hnutí v Pardubicích patří strategický plán rozvoje, otázka koncepce dopravy, dotace pro rozvoj města apod. Hnutí se chce také zaměřit na život ve městě „V tomto směru tady chybí ucelená koncepce,“ prohlásil Charvát.

ANO chce v průběhu letošního června spustit webové stránky, prostřednictvích kterých hodlá s občany konzultovat svůj volební program. Ten by měl být uzavřený v průběhu letních prázdnin tak, aby mohl být prezentován v rámci kontaktní kampaně od září. Do konce léta by hnutí také chtělo mít jasno v otázce budoucího řešení existence a kompetencí pardubických městských obvodů.  

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 157 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg