Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

P1236896860.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Neseďte doma, vezměte kolo a poznejte Pardubický kraj!

Razitko_2Poznat krásy našeho kraje a ještě udělat něco pro své zdraví. K tomu vybízí vedení Pardubického kraje. Loňská úspěšná akce Cyklopecky Pardubického kraje se vrací. Letos na soutěžící čeká 15 cyklotras, které můžete projet na kole, na koloběžce, na bruslích nebo pěšky. Ty nejlehčí zvládnou i rodiny s dětmi, na těch nejtěžších budou mít co dělat i zkušení bikeři. Stačí ulovit tři razítka a jste v losování o 20 atraktivních cen.

 

Soutěžící mohou sbírat razítka do Vandrovních knížek. Můžete si ji stáhnout zde. Když nasbírají alespoň tři razítka, mohou knížku poslat na krajský úřad poštou nebo elektronicky do slosování o ceny. „Zvolili jsme stejný formát jako loni, protože loňský ročník byl vydařený a měli jsme kladné ohlasy. Dokonce jsem kvůli Cyklopeckám dostal několik psaných dopisů, to se mi za roky v politice nikdy nestalo. Byl jsem potěšený, že v době SMS zpráv a e-mailů si ještě někdo dá práci s tím, napsat dopis,“ pochvaloval si radní Pardubického kraje pro sport René Živný.  

Soutěž se koná od 14. května do 16. října. Zúčastnit se můžete i společných jízd. Ti, kteří tyto cyklojízdy absolvují, budou mít poté za odměnu vstup do hřebčína, Švýcárny na Tvrz nebo do muzea zdarma První se uskuteční 14. května a povede z Pardubic do Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem.

Další termíny cyklojízd:

5. červen z Chrudimi k Švýcárně ve Slatiňanech

26. červen z Ústí nad Orlicí k Tvrzi Orlice v Letohradě

4. září z Litomyšle k Prvnímu českému muzeu cyklistiky v Nových Hradech

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 12 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg