Dnes má svátek Oto , zítra slaví Jaroslav .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
BARMAN(ka) VYRAZILA ZA KULTUROU

medium_dsc_9025Letošní divadelní sezóna pomalu končí, pod divadlem to ale stále žije. Po jedné divadelní premiéře tam zapadla i naše barmanka, aby zjistila, proč to ty herce pod prkna, která znamenají Pardubice, stále táhne.

Nejspíš to bude těch pár schodů, které je od Divadelního klubu dělí. Pro normální smrtelníky totiž může být tak trochu oříšek si podnik zamilovat. Kafe ujde a vína jsou rozhodně lepší, než ta o pár pater víš, jinak je to ale s nápojákem tak trochu bída. Nic, čím by barmanku překvapili, prostě klasický výběr alka, nealka, neurazí nenadchne.

 

Přednosti hereckého doupěte se neznalému odhalí až při dalších návštěvách. To na něj skutečně tak trochu dýchne Hollywood - zvlášť, když se v divadelním podpalubí objeví třeba pardubický Leonardo di Caprio Pepa Láska.

Barmanka by Divadelní klub rozhodně nezahazovala. Kde jinde si taky můžete u relativně dobrého vína pokecat s Janem Jakubem Rybou nebo doktorem Galénem…? O divadle, o rolích, o životě… Ale zas tak moc jim všechno nevěřte, možná si na vás zkoušejí nějakou novou roli.

Káva: 2/5

Ostatní nápoje: 2/5

Nabídka vín: 2/5

Obsluha: 5/5

Interiér: 5/5

Atmosféra: 4/5

Celkové hodnocení: 3/5

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 88 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg