Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1174964_4783431882334_2032223864_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Májový Bulvár je tu!

bu_obalka_kvetenPátý měsíc roku už pomalu přechází v ten šestý, čas je tak na poslední jarní Bulvár. Najdete v něm hned několik fotoreportů s aviatickou tématikou. Závěrka našeho fotoaparátu cvakala o sto šest při Dni dopravy a při Dostihu Dne Dopravy ČR. Obě akce se nesly ve znamená oslav 133. narozenin pardubického rodáka a českého průkopníka letectví Jana Kašpara. 

 

Zalistujete-li hlouběji naším listem, budete si moct přečíst článek o malé Eričce, holčičce, do jejíhož života nešťastně zasáhlo očkování. K tomuto článku se vyjadřuje i Miloš Spáčil ve svém okénku Očima Miloše Spáčila. Po smutném tématu se vás pokusíme rozveselit Gurmánem a Barmankou. První vyrazil ochutnávat dobroty na pardubickém Restaurant day, druhá zase vyszkoušela nedávno otevřenou kočičí kavárnu na Karlovině. Našla chlupy v kafi? Dejte pětku za Bulvár a uvidíte.

Pardubická postavička Krychlič vám sdělí své plány na léto, jestli by zpřísnil podmínky pro získání zbraně a také zjistíte, jakou má zkušenost se "šmejdy". Trefa bude tentokrát politická, jako živý terč nám stál hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Co řekl o svých šancích v podzimních regionálních volbách a má radši Řehounka nebo Línka? Sportovní stranu jsme věnovali našim nadějím pro Rio. Obhájí Jaroslav Kulhavý zlato z Londýna a dojde si pro placku chodec Gdula? Výsledek budete moct sledovat třeba v Olympijském parku na Čičáku. Ochudit vás samozřejmě nemůžeme o Kočku Bulváru - Pražačku Emmu s dlouhýma nohama a Názor Filipa Sedláka. Ten se strefuje do nedávného daru Nadačnímu fondu Naše nemocnice.

Hurá do trafiky!

Bulvár je k dostání též u našich smluvních partnerů:

Kožešiny - Luděk Slanař
Pardubický perník Pavel Janoš
Čínská restaurace U Bílého koníčka
ČOKOLÁDOVNA BAJER
CAFE BAJER
CAFFETTERIA PARDUBICE
PIERRE COFFEE COCKTAILS

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 37 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg