Dnes má svátek Leoš , zítra slaví Květa .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1237873_4783433442373_366051455_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Informacemi nabitý Bulvár je na stáncích!

bu_cerven_2016Od dnešního rána si můžete v trafikách opatřit nové vydání Bulváru. Dominuje mu téma taxikářských válek v Pardubicích, které už včera představovala Východočeská televize. V Bulváru jsme se svezli třemi společnostmi, které v Pardubicích provozují taxi službu. Jak tyto jízdy probíhaly?

 

Zalistujete-li dále, můžete si přečíst záplavu novinek z Pardubického kraje. Například co si myslí hejtman Martin Netolický o plánu postavit novou nemocnici nebo jak kraj pokročil v zápisu kladrubského hřebčína do UNESCO. Módní policie letos vyrazila na festival Smetanova Litomyšl. Gurmán vám poradí, jaké bylinky byste měli využít pro léčbu různých neduh, Bar-manka zase vyrazila do nové kavárny Symposion, která vyrostla minulý měsíc v blízkosti Pernštýnského náměstí. Krychlič vám sdělí, co je největší problém buzerantů. Trefa se opět zabývá osobností nadcházejících krajských voleb. Po hejtmanovi Netolickém, který byl vyslýchán v minulém čísle, jsme se tentokrát zaměřili na volebního lídra Koalice pro Pardubický kraj Romana Línka. Filip Sedlák ve svém okénku rozčiluje nad chemickými postřiky. Sportovní strana tento měsíc patří hokejbalu, konkrétně trenérovi extraligových mistrů Jiřímu Mašíkovi.

Na poslední stránce si budete moci přečíst, co vás v příštím měsíci čeká ve vašem sexuálním životě, nechybí tradiční rubrika Očima Miloše Spáčila a také se dozvíte o útrapách jednoho europoslance, který sháněl novou práci.

Příjemné čtení!

Bulvár je k dostání též u našich smluvních partnerů:

Kožešiny - Luděk Slanař
Pardubický perník Pavel Janoš
Čínská restaurace U Bílého koníčka
ČOKOLÁDOVNA BAJER
CAFE BAJER
CAFFETTERIA PARDUBICE
PIERRE COFFEE COCKTAILS

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 44 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg