Dnes má svátek Zbyšek , zítra slaví Monika .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
SYMPOSION, kus Řecka v Pardubicích?

13330910_1739233533013180_7190565833358030212_nNa tomhle místě v Pernštýnské ulici už se vystřídalo kaváren, že by jich na prstech jedné ruky nespočítal. Ta nová si zvolila název ze starého Řecka asi s předpokladem, že stejně jako jihoevropský stát přežije boje, nemoci, klepy, potopy… No, uvidíme.

 

Symposion je slovo z řečtiny a znamená společná pitka. Na symposionu ve starém Řecku se muži sešli, aby řešili nějaký problém, vyměňovali si názory, popíjeli alkoholické nápoje a jak se tak říká – řešili všechny problémy světa. A to na nový pardubický Symposion docela sedí.

Obsluha je milá a přátelská, ale nemůžeme se zbavit pocitu, že už jsme ji někde viděli. Je normální, že zaměstnanci odcházejí a přicházejí, kavárna a její duch zůstává. Noví majitelé podniku v Pernštýnské ulici si ale kus knowhow z bývalé štace vzali s sebou. A dobře udělali. Bylo to totiž nedaleké Nano café, které více než na reklamě už několik let funguje na dobré kávě, mladém kolektivu a horečkách pátečních a sobotních nocí. Což je přesně ten styl, který se ve velkém městě plném studentů uchytí.

Když dva dělají totéž, nebývá to totéž, a tak uvidíme, jak se novým kavárníkům bude dařit dál.  Našlápnuto mají – jen aby nešlápli vedle.

Káva: 3/5

Nabídka alka: 4/5

Nabídka nealka: 3/5

Kuřácké: ano

Zahrádka: ano

Atmosféra: 5/5

Prostředí: 4/5

Obsluha: 5/5

Celkové hodnocení: 4/5

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 25 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg