Dnes má svátek Viola , zítra slaví Filip .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

945162_583269841705619_690923919_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Oslepený Babiš se musel spolehnout na nejlepšího přítele

babis_rehounek_klcovaTak už jdeme do finále a poslední tóny zní, hraje asi všem regionálním politikům po celé zemi v hlavě. Ukrajujeme poslední dny před hlasováním o novém složení krajských zastupitelstev. Pardubické hnutí ANO slibovalo na konec kampaně těžkou váhu – příjezd místopředseda vlády a jejich předsedy Andreje Babiše. Ten v poslední předvolební neděli dorazil na akci Retroměstečko, kde si vyzkoušel třeba i to, jaké to je být odkázán na vodícího psa.

 

„Lidem se líbí, že pan Babiš nemluví jako politik. Že je bezprostřední a nemá problém se s někým zakecat,“ řekla Bulváru o návštěvě svého nejvyššího Ivana Dolečková, číslo šest na kandidátce v Pardubickém kraji. Ministr financí si v Retroměstečku vyzkoušel nejen svět nevidomých, zastavil se i u stánku Explosie, které jeho firmy dodávají suroviny. 

explosiaFÉROVÁ KAMPAŇ

Předvolební kampaně jednotlivých stran finišují, volby se konají už tento pátek a sobotu. Uskupení, která budou kandidovat, se snaží ještě na poslední chvíli oslovit co možná nejvíce voličů.

Hnutí ANO vsadilo na kontaktní kampaň, kterou si pochvalovala pátá kandidátka na listině, Jiřina Klčová. Vládní straně se podle ní prý podařilo oslovit většinu obyvatel kraje. Vyzdvihovala i úroveň kampaní ostatních stran. „Občas docházelo k výpadům na facebooku. Ale beru to tak, že to k tomu patří a řekla bych, že jinak je kampaň celkem férová,“ zhodnotila pro Bulvár Jiřina Klčová, číslo pět krajské kandidátky „babišovců“.

Místopředsedu vlády v Pardubicích doprovázel i lídr kandidátky ANO v Pardubickém kraji Jan Řehounek. I on považuje letošní kampaň za bezproblémovou. „To, co jsme si řekli, že budeme dělat, se nám i podařilo. Shodli jsme se i ve vedení, že jsme rádi, že se kampaň zatím nijak nezvrhla. Že žádná ze stran, které mají reálnou šanci se do zastupitelstva dostat, na ostatní netahá žádnou špínu. Že se na nějakém tématu neshodneme, je jasné,“ myslí si Jan Řehounek. Největší neshody podle něj panují především v myšlence stavby nové nemocnice. I tam se ale prý už začínají rodit náznaky menšího porozumění. Na druhý kulatý stůl věnovaný tomuto tématu přišel poprvé i současný náměstek hejtmana Roman Línek, který má zdravotnictví na starosti.  

Před finálním rozuzlením má hnutí ANO jasno, co od letošního volebního výsledku na Pardubicku očekává. „Máme jasný cíl, chceme získat post hejtmana,“ doplnila slova svého lídra Jiřina Klčová. Lukáš Zitka

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 58 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg