Dnes má svátek Viola , zítra slaví Filip .

Ptáme se Vás:

Jak dopadnou čeští hokejisté na olympiádě v Pchjongčchangu?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Co na to Krychlič? - Listopad

kryhliVáclav Kulhánek má podle svých slov na podzim pořádně nabitý diář. Bulváru se svěřil, že nemá v poslední době čas ani spát, kolik má aktivit. Bulváru na sebe prozradil ale ještě další zajímavost. Konečně totiž zjistil, jak vypadal jeho příbuzný. „Dlouho jsem věděl, že mě pojí příbuzenský vztah s jedním hrdinou odboje, doktorem Bartoněm, co je podle něj pojmenovaná ulice. Byl to otcův bratranec, pomáhal parašutistům ze Silver A. Otec se ale za protektorátu bál, že by ze spojení s ním mohl mít potíže, tak raději všechny fotky s ním zničil,“ vyprávěl Bulváru Krychlič. Tvář svého příbuzného viděl poprvé díky pražským historikům. „Dokonce mu jsem i trochu podobný,“ popsal Krychlič.

 

Co říkáte na zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA? 

Tu noc jsem napětím nespal. Jsem rád, ale mrzí mě protesty, které proti němu poté začali lidé v USA pořádat. Konají se prý také asi 50 kilometrů od místa, kde mám barák v San Francisku. Považuji ho za jedinou správnou volbu pro Ameriku. Američané nijak nemilovali Obamu. Byť ho zvolili s velikým nadšením, on si to později svoji vstřícnou a mírnou politikou u voličů rozházel. Vidíte, kam USA nakonec jeho politika dovedla. Donald Trump není v Bílém domě pro peníze a alespoň bude dělat bububu na Rusko, které nad sebou potřebuje nějakou tvrdou ruku. Díval jsem se na volby v přímém přenosu, a jak jsem viděl, že se mapa států začíná barvit do červena, říkal jsem si, že je to výborné. Jsem spokojený a líbí se mi i Zemanův nápad, že by se první Trumpova žena měla stát velvyslankyní u nás. 

Jak jste si letos připomněl výročí 17. listopadu? 

Když to vypuklo, pracoval jsem v Chemingu. Pracoval jsem díky kumulaci funkcí i na poštovně, chodil jsem s balíky a dopisy, nemusel jsem celý den zůstávat ve fabrice.

Protože jsem zrovna ten den měl nějaké obchůzky, tak jsem mohl v televizi přímo sledovat, jak policisté mlátí lidi v Praze. Byl jsem šokovaný. Úplně to mnou otřáslo. Mě násilí skutečně není vlastní, protiví se mi. Jak jsem se vrátil do Chemingu, hned jsem to lidem říkal. Už na vrátnici se sešlo pár lidí, kteří to poslouchali z rozhlasu. Podobný čin musí zasáhnout každého, i když je třeba apolitický. V té době se říkalo, že studenti jsou předvoj, který na vše reaguje daleko dříve než třeba střední generace. Je to velmi silný zážitek, po mnoha letech jsem se mohl setkat s lidmi, kteří tenkrát skutečně na Národní třídě byli a kteří byli zmlácení. Člověk na takové věci nezapomene. Nikdo tam asi tenkrát nešel s tím, že změní režim. Lidé s ním ale byli nespokojení a jsem přesvědčený, že kdyby nebyl 17. listopad, stala by se jiná podobná událost, která by komunisty srazila. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 57 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg