Dnes má svátek Drahoslav , zítra slaví Vladislav .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-0e25c06709323d176f31917b754c7759fb2f8919b2ada4a28e34802bfdc7befe-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Pardubice oslavují dopravu

dd191Pardubice jsou vedle koní, hokeje, perníku, sportu... také městem dopravy. Dokonce by se dalo říct hlavním městem dopravy, vzhledem k tomu, kolik zakladatelů moderního způsobu cestování je s městem na soutoku Labe a Chrudimky spjato. Už zítra, v pátek 19. května, nás čeká tradiční oslava a připomínka tohoto faktu - DEN DOPRAVY ČR 2017.

 

DEN DOPRAVY ČR se letos koná pod záštitou prezidenta republiky, předsedů obou parlamentních komor, ministrů dopravy, průmyslu a obchodu, hejrmanů a náměstků hejtmanů pro dopravu Pardubického i Královéhradeckého kraje a primátora Pardubic jako národní dopravní projekt. Celodenní program odstartuje v 10 hodin u hrobky prvního českého aviatika Ing. Jana Kašpara na Městských hřbitovech. Připomínku odkazu zakladatele české aviatiky obstará přelet armádních letounů JAS-39 Gripen, zazní státní hymna, zdravice prezidenta Miloše Zemana a projevy hostů. Na hrobku Ing. Kašpara pak účastníci aktu položí věnce a květiny.

V rámci dopoledního programu na Městských hřbitovech dojde také k přijetí Vincence Chomráka, vášnivého cyklisty a zakladatele první autoškoly u nás, mezi zakladatele dopravy v českých zemích. Hosté DNE DOPRAVY ČR se také zastaví u hrobů dalších významých osobností dopravy.

Odpolední část programu DNE DOPRAVY ČR se uskuteční jako tradičně na třídě Míru u sochy Jana Kašpara. Tady ve 14 hodin odstartuje program, v rámci něhož se široká veřejnost seznámí s osobností Vincence Chomráka, shlédne Open Air Mode Show pro Jana Kašpara, prezentaci jízdních kol a velocipedistů, Cyklostezky mechu a perníku a vystoupí také Ivo Elvis Fišer.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 104 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg