Dnes má svátek Vendelín , zítra slaví Brigita .

Ptáme se Vás:

Kdo by měl vládnout Pardubicím?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0987_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Co na to Krychlič?

DSC_9044Rozhovor s Václavem Kulhánkem známým v Pardubicích pod přezdívkou Krychlič byl tentokrát trochu jiný. A jiný bude i v budoucnu. Bulvár se totiž na přípravě téhle rubriky spojil s Východočeskou televizí V1, takže od nynějška si Krychličovy postřehy budete moci nejenom přečíst u nás v Bulváru, ale také se na odpovědi Václava Kulhánka podívat v televizi.

 

Na Dni dopravy jste se projel na kole Jana Kašpara. Jízdou na bicyklu jste po Pardubicích známý. V čem je pro vás výhoda tohoto dopravního prostředku?

_MES7898Výhoda oproti autu je veliká. Nemusí se parkovat, člověk je svobodnej. Může kdykoliv a kdekoliv kolo odložit a zase nasednout a jet. Nebýt toho, že se kola v Pardubicích ztrácejí, byl by to pro mě nejúžasnější dopravní prostředek. Kolo bych neměnil, i když jsem prakticky celý život na něm nejezdil. Když jsem se staral o otce, který byl ležák, tak jsem trasu Pardubice - Nemošice chodil pěšky. Pak mi můj přítel řekl: hele, pořídíme si kola a budeme jezdit. A nejen to kolo, ale i ten přítel, je pro mě jednička.

V květnu si připomínáme výročí narození prvního českého aviatika Jana Kašpara. Jaký máte k téhle pardubické osobnosti vztah?

My jsme na pardubickém letišti natáčeli celý pořad a přitom jsme viděli film o zopakování Kašparova letu. Mě osobně by zajímalo, co všechno z toho, co nám tam vykládali, je pravda. Myslím teď vztah Kašpara s jeho bratrancem nebo otázku jeho smrti. Jestli spáchal sebevraždu nebo to byla náhoda...

Je ale úžasné, že Pardubice skládají poctu Kašparovi, protože to je vlastně celoevropská osobnost, někdo, kdo proslavil Čechy a hlavně Pardubice. A na to jsem jako Pardubák hrdej.

Rozhovor spolu natáčíme na lavičce, je teplo, krásný jarní den. Co s vámi jaro dělá?

Mám z toho úžasnou radost. Říká se, že na to, aby člověk netloustl, je potřeba buď nežrat nebo se nešťastně zamilovat. Já jsem nešťastně zamilovanej pořád, do několika současně. Jaro miluju, je nádherný...

Tloušťku jste zmínil proto, že jsme se bavili o tom, že lidi se s příchodem tepla odhalují a na spoustě z nás je vidět, že jsme, mírně řečeno, buclatí. Jak se na to díváte?

To mě opravdu vadí. Ne, že bych odsuzoval, když někdo váží sto padesát nebo sto osmdesát kilo. Ale divím se, když děvčata kolem osmnácti dvaceti let... Přece, když se podívá do zrcadla, tak musí vidět, že na ní něco přebývá. A to mi vadí. Teď, jak jsou ty podprsenky, takový kulatý, to se mi nelíbí, pořád mám rád takový ten styl Marilyn. Proti jejím ňadrům jsou ty dnešní desetkrát větší.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 33 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg