Dnes má svátek Milan , zítra slaví Leoš .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-4d745bd3d4c0d53a77a3be92523e2fd7ac76a7143b3001fef863583401bd8d21-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Tisíc piv oslavilo Stafi

Unknown-4Pořádnou kalbu si užili všichni, kteří přišli oslavit narozeniny firmy Stafi Pepy Koprivňanského. Bodejť by taky ne, vždyť se slavily dvacetiny.

Stafi, tedy celým jménem Stafi finalizace staveb, založil Jozef Koprivňanský před dvaceti lety a od té doby to podle něj byla jenom „práce, práce, práce a potom zase práce a práce“. Nicméně svoje rozhodnutí by nezměnil. „Když se podíváš na sídliště v Pardubicích, není žádné, kde bychom nedali dohromady nějaké paneláky. Pracovali jsme na fasádě krajského úřadu, velká zakázka byla fasáda Obchodního centra Černý most, pracujeme po celé republice,“ říká Jozef. „Šel bych do toho rozhodně znova. Živím teď vlastně padesát rodin. Musí mě to bavit. Kdybys šel hrát tenis a nebavilo by tě to, taky nevyhraješ.

Oslava byla velkolepá, sešlo se na ní tři sta lidí, kteří si užili třeba degustaci vín nebo kapelu k tancování až do rána. Vypilo se tisíc piv, padlo sto padesát lahví vína a úvod, díky tomu, že jsou momentálně v Pardubicích, zahájil přelet gripenů, které zrovna letěli kolem. Kolem čeho? Kulturního domu v Ostřešanech, kde je Stafi doma.

A jak to bude dál? Pepa chce pomalu předat žezlo dalšímu. Už si ho i vybral. „Zeť vystudoval v Americe, už jsem oznámil ve firmě, že v následujících šesti letech mu postupně předám funkci,“ uvádí na scénu Vítězslava Stehna majitel Stafi Jozef Koprivňanský.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 24 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg