Dnes má svátek Milan , zítra slaví Leoš .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0914_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Hejtman oblékl maskáče a zve na Cihelnu

_MES9231Jako nepoužitelný nevoják, jak sám sebe označuje, si hejtman Martin Netolický oblékl maskáče, přičemž pozval veřejnost na další ročník vojensko-historické akce Cihelna. Letošní téma atraktivní podívané, která na Králicko táhne desetitisíce diváků, bude zaměřené na období osvobození.

 

Cihelna 2017 se v Králíkách uskuteční od 18. do 20. srpna a návštěvníkům představí historickou i moderní nejenom vojenskou techniku. "Pro Pardubický kraj je to nejvýznamnější akce z hlediska vojensko-historického. Velký význam přikládáme i prezentaci armády a složek Integrovaného záchranného systému," uvedl hejtman Netolický, který si dnes na Komenského náměstí vyzkoušel protitankovou a protipěchotní zbraň Carl Gustav i kulomet.

V pátek se Cihelna rozjede nácvikem, večer je pak přímo v Králíkách na programu několik kulturních vystoupení s hvězdou večera Monikou Absolonovou. V sobotu Cihelna startuje v 9 hodin ráno. "Letos je parkoviště o něco dál od hlavní silnice, proto bych chtěla návštěvníky požádat, aby dorazili na místo včas," upozornila starostka města Jana Ponocná.

A co bude při ukázkách k vidění? Zapojí se velké množství techniky, mimo jiné třeba pět tanků, dvě samohybná děla nebo zhruba desítka děl. Bojovat proti sobě bude zhruba tři sta vojáků. Hlavním tématem Cihelny budou boje, které se odehrály v roce 1945 na Vyškovsku. (mes)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 92 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg