Dnes má svátek Milan , zítra slaví Leoš .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-b3866689044c95bc588865f6854118c909ccb816239b86b8f261ea5089899f7c-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Cíl Dynama pro novou sezónu: předkolo play-off

_MES9376"Klub se po baráži v minulé sezóny vydal na cestu obrození, provedli jsme mnoho změn, a to jak v hráčském kádru, tak v managementu, děláme všechny kroky pro to, aby se stabilizoval," uvedl dnes na tiskovce před začátkem nové extraligové sezóny generální manažer HC Dynamo Pardubice Dušan Salfický. Za cíl pro letošní sezónu, která začíná už v pátek domácím zápasem se Spartou, označil předkolo play-off.

Nechceme v žádném případě opakovat minulou sezónu zní od celého vedení Dynama. "Kádr jsme do začátku ponechali trochu širší a sami jsme v očekávání, jak to bude vypadat, protože obměn bylo hrozně moc. Dvanáct hráčů, velký zásah do kolektivu," řekl na tiskovce hlavní trenér A mužstva Miloš Holaň. "Věřím, že ta parta si sedá a sedne a potvrdí to výsledky."

"Na začátek nové sezóny se těší celá kabina a všichni doufáme, že ten tým, který trenéři postavili, bude tak dobrej, že budeme hrát dobrý výsledky," doplnil trenéra kapitán mužstva Tomáš Rolinek.

Pardubický klub do své osmašedesáté sezóny v nejvyšší hokejové soutěži vstupuje se skromnějším rozpočtem. Ten ještě není schválený, podle generálního manažera Dušana Salfického se ale počítá s částkou mezi 110 až 115 miliony korun. Dvě třetiny z této částky jdou na provoz A mužstva. "Jsem hrdý na partnery, kteří nás nenechali v tomto těžkém období ve štychu. Partnery, které jsme měli v loňské sezóně se nám daří držet," konstatoval Salfický, podle kterého na klub po nevydařené sezóně nezanevřeli ani fanoušci a objem prodaných permanentek se tak pohybuje ve stejné výši jako tomu bylo v minulosti.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 22 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg