Dnes má svátek Milan , zítra slaví Leoš .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0987_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Policajty cvičí bývalý francouzský legionář

policie_krav_magaPolicajti z Krajské pořádkové jednotky Pardubického kraje mají za sebou zajímavý seminář. Školit v bojovém systému krav maga je přijel Francouz Jean Paul Jauffret, bývalý člen Francouzské cizinecké legie a speciální jednotky francouzské policie.

Kromě prezentace se na krajském policejním ředitelství také cvičilo. Policisté pod vedením instruktora ze země galského kohouta trénovali obranu proti útoku nožem, mačetou nebo střelnou zbraní. Šlo především o nácvik obrany proti nenadálým druhům útoku.

Policajti si mohli pod vedením zkušeného instruktora krav maga vyzkoušet obranu vlastní služební zbraně, kterou chce útočník vytáhnout ze služebního pouzdra.

Seminář se přesunul také do vlakového depa, kde měli policisté možnost vyzkoušet různé druhy zákroků přímo ve vlakové soupravě. "Vlaková souprava je specifické místo pro zákrok, je zde hodně lidí, málo prostoru, ne vždy je možné proti ozbrojenému útočníkovi použít střelnou zbraň," uvedl instruktor Krajské pořádkové jednotky PČR Petr Bačkovský. "Právě pro tyto situace jsou maximálně účinné bojové techniky krav maga. Techniky jsou vesměs jednoduché, ale právě proto fungují v reálném, stresovém prostředí zákroku. Navíc jsou odzkoušené letitou praxí nejen v Izraeli, ale i jiných zemích."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 59 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg