Dnes má svátek Patrik , zítra slaví Oldřich .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Pitbul napadl koně

napadeny_kunVelmi traumatizující byl sobotní podvečer pro koně a jeho majitelku, kteří se pohybovali v okolí Labe. Na koně totiž zaútočil pitbul, který ho opakovaně kousal a donutil tak k útěku. Zvíře, které skončilo na ošetření na veterině, odchytili policisté až v Rosicích nad Labem.

"Koně bezdůvodně napadl na volno puštěný pitbulteriér. Po několika minutách kdy pes koně opakovaně napadal a kousal, tak mi kůň utekl a běžel pronásledován psem po silnici do Rosic a směrem na Polabiny," svěřila se na facebooku jeho majitelka, která z něj při útoku upadla. "Hlídka pohotovostního a eskortního oddělení koně našla v Rosicích nad Labem před poštou," doplnila příběh tisková mluvčí policie Eva Maturová. 

Koník po útoku skončil ve veterinární klinice v Heřmanově Městci, kde musel být hospitalizován. "Takže ten dobrácký kůň, kterého si hladí děti při procházkách okolo Labe doplatil na nezodpovědnost majitele psa. Chtěla bych poprosit a apelovat! Pokud máte doma psa typu bull, prosím, mějte ho na vodítku," uvedla majitelka.

Ačkoliv v panice unikající kůň mohl způsobit například dopravní nehodu, naštěstí se nikomu dalšímu nic nestalo. Případ řeší polabinští policisté, jejich šetření by mělo říct, čeho se majitel psa dopustil a jak případně bude potrestán.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 23 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg