Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koky bulvru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Dva největší koaliční partneři odstartovali kampaň

kolazBěhem prvního školního týdne zahájily svojí volební kampaň dva největší politické subjekty současné pardubické radniční koalice. Hnutí ANO představilo své kandidáty a priority v úterý na třídě Míru u sochy Jana Kašpara, o dva dny později se k němu se startem kontaktní části kampaně přidalo i uskupení ČSSD a nestraníci pro Pardubice. Ti poslední měsíc před volbami zahájili před symbolem města - Zelenou bránou.

_MES5904Každá parta pojala svůj vstup do kampaně jinak. Hnutí ANO vedené současným primátorem Martinem Charvátem konzervativně. Pod bílým stanem se svorně postavili kandidáti na velkou radnici, z nichž větší část zároveň kandiduje nebo vede kandidátky na obvodní "malé" radnice. Martin Charvát je všechny představil novinářům i přihlížejícím kolemjdoucím a uvedl priority hnutí. To chce zopakovat svůj minulý triumf a udržet Charváta v křesle primátora. "Za čtyři roky se nám v koaliční spolupráci podařilo splnit výraznou část našeho volebního programu. Chceme pokračovat v započaté práci a udělat další kroky pro lepší Pardubice. Máme připravený podrobný program, který chceme občanům Pardubic přiblížit prostřednictvím našich komunikačních kanálů a intenzivní kontaktní kampaní," vysvětlil Charvát.

Hnutí ANO v kampani tlačí témata jako jsou například nové obchvaty města či chytré řízení křižovatek, podpora seniorů, včetně výstavby nového domu pro seniory nebo nová školní hřiště. Jeho program má řadu bodů a každý volič si tam najde svoje.

_MES5972Start kampaně uskupení ČSSD a nestraníci pro Pardubice se nesl v jiném duchu, o politice a vizích pro budoucnost Pardubic se s novináři mluvilo spíš při rozhovorech. Zahájení kontaktní kampaně se totiž uskutečnilo ve formě křtu bývalé armádní sanitky, kterou lídr kandidátky, současný náměstek primátora Jakub Rychtecký koupil, nechal opravit a originálně pomalovat místními sprejery. Udělal tak z ní takzvanou Pojízdnou laboratoř nápadů pro Pardubice, se kterou chce objíždět město, diskutovat s kolemjdoucími o svých představách řízení města a zároveň od nich čerpat nápady a inspirace. I on totiž pod heslem Kuba primátor usiluje o nejvyšší post radnice. Škodu 1203, ze které pojízdnou laboratoř udělal, si nechal pokřtít trojicí svých podporovatelů - ředitelkou Komorní filharmonie Pardubice Jarmilou Zbořilovou a hokejisty Otou Janeckým a Petrem Čáslavou. „Věřím tomu, co říká, věřím tomu, co dělá a věřila bych mu i jako primátorovi,“ podpořila Jakuba Rychteckého a jeho tým ředitelka filharmonie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 47 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg