Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1239017_4783429842283_877515839_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Policie shání dva řidiče na pokec

policie2Hned se dvěma řidiči by si nutně potřebovali pokecat krajští policisté. Shánějí jednoho kamioňáka a jednoho řidiče zřejmě auta Daewoo Matiz. Oba minulý týden ujeli od nehody, takže klábosení to pro ně asi nebude příjemné.

Kamioňák se ve čtvrtek 11. října v 7.20 hodin míjel s linkovým autobusem v Dolní Čermné. Zatáčka, ve které se potkali, nebyla pro oba dost široká a autobus se kvůli tomu potkal s betonovým sloupkem. Přitom si vysklil dvě okna. Na video natočené z autobusu se můžete podívat na youtube - https://1url.cz/jMJfZ.

Druhý případ se stal v sobotu 13. října v Červené Vodě, kde měl údajně řidič malého automobilu nacouvat na nohu mladé slečně. Pak od nehody odjel, zatímco slečna putovala do špitálu. Podle dívky se jednalo zřejmě o vozidlo Daewoo Matiz stříbrno-zelené barvy.

Řidiči, které policie hledá, případně svědci, kteří mohou přispět k jejich vyhledání, se mohou obrátit na linku 158 nebo na číslo 974 580 251.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 45 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg