Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Nový rok už zítra

keltiUž zítra se bude slavit nový rok. Máte po téhle větě pocit, že jsme se zbláznili? Ale vůbec ne... Na silvestrovskou pijatiku a žranici si sice ještě skoro dva měsíce musíme počkat, ovšem nový rok oslavit můžeme. S Kelty na jejich skanzenu u Nasavrk.

Kelti svůj Samhain, jak říkají oslavě nového roku, slaví už tuto sobotu 3. listopadu. Vše odstartuje dvě hodiny po poledni, kdy se v nasavrckém zámku budou vyrábět strašidla a lampiony a masky na samhainový průvod. V 15 hodin se koná divadelní představení Mara a zlatý prsten, po níž následuje přednáška o samhainových tradicích. Lampionový průvod od zámku vyrazí v 16.30 hodin, o hodinu později dojde už na skanzenu k zapálení světla Nového roku. Organizátoři slibují, že vatra tady bude okolí osvětlovat až do ranních hodin.

V sobotu ale nemá být žádné velké vedro, takže komu by se chtělo postávat celou dobu u vatry. Oslavy se proto přesunou do Krčmy U Zrychtovaného Kelta, kde bude hrát i živá hudba. A pokud bude alespoň trochu slušné počasí, je připravená chuťovka v podobě noční prohlídky skanzenu.

A to nejlepší nakonec. Kdo chce v areálu přespat, tedy ve vlastním stanu, klidně může. Jen se musí dopředu ozvat organizátorům akce.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 47 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg