Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-0964e80200e188cab4d5a569b587477de5c1a20f90c4c01bebd1623971f8fbbd-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Anděl chránil dům

andelŠtěstí v neštěstí měl majitel rodinného domu v Zaječicích. Když se totiž s rodinou vrátil domů, zjistil, že byli vykradeni. Tenhle nepříjemný zážitek mu ale bohatě vynahradilo následné setkání s andělem.

Když pan domácí zjistil, že se mu do baráku dostal zloděj, vydali se s manželkou pátrat po škodě, kterou jeho řádění zanechalo. Zatímco paní prohlížela dům, muž brousil po zahradě. Tam si všiml zamlžených okének u auta a když do něj nakoukl, zjistil, že tam sedí cizí chlap. S pomocí souseda ho zadržel až do příjezdu policie.

To si ale ještě myslel, že chytil zloděje. Jak se ale ukázalo, byl to podle vlastního tvrzení anděl, který dům hlídal před zloději, kterým prý vloupačku rozmluvil. No, museli to být pořádní pitomci. Nejenom, že si nechali rozmluvit vybílení baráku, oni navíc kradli jenom cetky, které by asi každý, kdo má inteligenci vyšší než slimák, nechal být - gumové boty, pantofle, sluneční brýle, zapalovač... Věci v hodnotě 10 až 600 korun.

A nakonec to všechno odnesl hodný anděl hlídající dům. Policajti totiž na anděly nějak nevěří a tak to všechno přišili právě jemu. A když zjistili, že andílek je jejich dobrý známý, který ve čtyřiatřiceti letech už nějaké ty flastry za sebou má, dostal to jako trestňák ve druhém odstavci se sazbou až tři roky.

Petroneli, Petroneli...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 42 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg