Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_1016_web+.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Dnes deset vystupujících. Večerní vrchol: Vágner a Donutil

cestovatelsky_festival_vagnerPo dvou pracovních dnech se Cestovatelský festival Pardubice dostal do své víkendové fáze, ve které nabízí pořádnou porci přednášek. Ty dnes začínají už 9.30 hodin. Na diváky čeká deset vystupujících.

Hned v půl desáté dopoledne se podíváme do Svaté země a s Ladislavem Kalousem prožijeme Vánoce v Betlémě. Ve čtvrt na dvanáct se s Vladimírem Lemberkem vydáme na Bali, které procestujeme křížem krážem. K vidění budou i záběry z dronu nebo podvodní kamery. Z dalekých krajů se ve třináct hodin vrátíme za humna. Slávek Král bude vyprávět o tom, jak lze s minimem peněz procestovat Evropu. Zpět do Asie se vrátíme ve třičtvtě na tři, od kdy pódium bude patřit fotografovi Pavlu Svobodovi, se kterým zamíříme do Barmy. Na zcela opačný kout světa nás v 16.30 hodin zavede Jindra Böhm, se kterým si budeme povídat o mizejícím světě amazonských domorodců.

Zlatým hřebem sobotního programu Cestovatelského festivalu Pardubice bude od 18.15 hodin vyprávění populárního rybáře Jakuba Vágnera o Guinei a od 20.15 hodin vystoupení známého herce Miroslava Donutila. Ten přijede do Pardubic odpovídat na dotazy diváků směřující k jeho cestám po světě.

Napočítali jste jenom sedm přednášek? Slibovali jsme deset vypravěčů. No jistě, nesmíme zapomenout na malý sál Kongresového centra Atrium Paláce Pardubice. Tam se s povídáním začne ve 14 hodin, kdy Vladimír Hauk začne vyprávět o tom, jak se jednoho dne rozhodl vydat na cestu. Vlakem, autobusem, na kole, na motorce i pěšky dorazil až na konec Číny. V 16 hodin by si neměli přednášku nechat ujít rodiče malých dětí, kteří s ohledem na potomky vyjma dovolené s cestovkou nikam nejezdí. Michal a Edita Bízovi se totiž podělí o zkušenosti s cestováním, které prožili s malým Maxem. A koho zajímá, jaké je to na Srí Lance, ten zase dorazí v 18 hodin na přednášku Marka Kováře.

Vybrat by si měl dnes opravdu každý. A pokud investujete čtyři kilča, máte celosobotní vstupenku a můžete z nabídky Cestovatelského festivalu ochutnávat co hrdlo ráčí...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 60 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg