Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-f1547a0956ce4e743e245814125763480db58111d593f9599b99cf8b71ddf072-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Kolo pod vlakem

kolo_pod_vlakemPřecházet koleje, když kolem sviští vlaky, to chce pořádnýho fištróna. Nebo hromadu tupé odvahy. Obojího měl vrchovatě neznámý chlapík, který už na začátku října přecházel koleje u nadjezdu Paramo nedaleko pardubického vlakového nádraží. Teď se po něm začala shánět policie.

Policie se tedy po něm pravděpodobně shání už od 4. října, kdy k incidentu na kolejích dvacet minut před půlnocí došlo. Až teď ho začala hledat veřejně. Najít víc než po měsíci nějakého svědka, to bude chtít velkou kliku, ale třeba někdo pozná kolo.

A co se vlastně stalo? Borec se prostě vydal přes koleje, protože proč by chodil kudy se má, když si může cestu zkrátit. Že je vlak poměrně rychlá potvora, to neřešil. Tedy až do chvíle, než si ho všiml. Obětovat život se mu nechtělo, tak odhodil kolo a sám uskočil. Projíždějící souprava kolu zlehka odřela lak... a přidala pár dalších šrámů, které ho učinily provozu neschopným. Jeho majitel pochopil, že dál už nepojede a odkráčel pěšky.

"Pokud kolo podle přiložené fotografie poznáváte, nebo se vám někdo svěřil s tímto příběhem, obraťte se s informacemi, které by nám mohly pomoci ke zjištění jeho majitele, na linku 158," žádá policejní mluvčí Andrea Muzikantová. Předpokládat lze, že majiteli bicyklu nechce policie pouze jeho stroj vrátit a poradit s opravou. Ale i tak, pokud jste vyprávění kamaráda z mokré čtvrti o tom, jak mu vlak sebral kolo, pokládali za pivní latinu, vězte, že nekecal a nasměrujte ho směrem k policajtům.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 51 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg