Dnes má svátek Teodor , zítra slaví Nina .

Ptáme se Vás:

Půjdete v říjnu k parlamentním volbám?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1239017_4783429842283_877515839_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Projekt Bezpečně do školy učí děti správnému chování na silnicích

Bezpen_do_kolyPrázdniny končí a děti se znovu vrací do školních lavic. Po dvou měsících volnosti nastává období, kdy je znovu zaměřit se na pozornost dětí a to zejména v silničním provozu. Rodiče i učitelé by měli dětem vštípit základní pravidla správného chování. S příchodem podzimu se navíc začíná zkracovat den a prodlužovat noc. Do školy či do práce často chodíme „za tmy“, zhoršená viditelnost bývá i v odpoledních hodinách. „Proto více než kdy jindy platí zásada VIDĚT A BÝT VIDĚN. Oblékejte se do barevného oblečení, používejte reflexní prvky. I pomůcka za pár korun může zachránit život,“ říká náměstek hejtmana Pardubického kraje Jaromír Dušek, pod jehož záštitou se akce koná. Zásadu správného chování vštěpuje především dětem školou povinným už od uplynulého školního roku. Navštěvuje základní školy po celém Pardubickém kraji, mluví s dětmi o správném chování v silničním provozu a rozdává reflexní pásky.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Vznikl Spolek pro výstavbu dálnic D35 a D43, zaznělo na Dopravní konferenci

dopravni_konference_2Dopravní konference 2016 řešila financování dopravní infrastruktury, projekty na silnicích i železnici či novou legislativu v oblasti dopravních zákonů. Zaznělo tu, že dopravní infrastruktura patří mezi základní podmínky rozvoje podnikání a že je potřeba věnovat více pozornosti silnicím nižších tříd. A účastníci konference se také dozvěděli o vzniku nového spolku, jehož cílem je urychlit výstavbu dálnic D35 a D43.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Rychtecký Dal hlavu na špalek

op_pce_1Benjamínek pardubické městské rady a zastupitelstva Jakub Rychtecký (32) doslova a do písmene riskoval svoje křeslo náměstka primátora, když přišel s nápadem zorganizovat v Pardubicích během letní olypiády v Rio de Janeiru Olympijský park Pardubice (OPP). Pokud by akce, jejíž převážná část se odehrávala v rekonstruovaném Parku na Špici, Pardubáky nezaujala, pravděpodobně by si balil věci do krabice od banánů. Stalo se ale to, co nikdo nečekal - Olympijský park Pardubice byl úspěšnější než mediálně daleko více protěžovaný jihočeský Olympijský park Rio - Lipno.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Kam o víkendu? Co takhle na High Jump Cup do Trhovky?

highjumpNevíte co s nadcházejícím víkendem? Co takhle se projet něco málo přes půl hodinky z Pardubic do lomu v Trhové Kamenici, kde uvidíte domácí skokanská esa? Na akci High Jump Cup se představí česká skokanská elita se zahraničními hosty na můstcích ve výšce 12 a 16 metrů.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Dynamo setnulo obhájce trofeje!

barta_schausPrůvan řádil po loňské neúspěšné sezoně v kabině pardubického Dynama. Odvál opory jako Marcinko, Redenbach nebo Gregorc. Místo nich přišla hned desítka nových hráčů. Z nich polovina přišla z týmu BK Mladá Boleslav, která se po loňské sezoně, kdy dosáhla historického úspěchu, rozhodla úplně přebudovat kádr. Pojďme se společně podívat, co důležitého se v hokejovém týmu našeho krajského města přes léto událo.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
DOVOLENÁ SLAVNÝCH

rehounek_dovolenaTak kam letos? Do Chorvatska, na Mácháč nebo snad do hor? Už máte o svojí letošní dovolené jasno nebo čekáte na nějaký last minute nápad, sbalíte kufry a vyrazíte? Bulvár se tradičně podíval na to, kam vyrazily nebo vyrazí osobnosti našeho regionu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Dynamo v generálce na Ligu mistrů prohrálo s Manheimem

hokejisti_prvni_led_2016Soupeř ze země, ze které pochází trenér HC Dynamo Peter Draisaitl, se dnes na stadionu ve Vrchlabí postavil pardubickým hokejistům. Své premiéry v novém dresu si odbyly dvě letní posily, centři Justin Hodgman a Tomáš Klimenta. Spíš než pilování detailů poslední přípravné utkání připomínalo kontrolu žákovské knížky třídního propadlíka. Propustná obrana, nedůrazný útok a místy nejistý Maxwell publikum ve Vrchlabí nepotěšily. Dynamo podlehlo orlům z Manheimu 1:6.    

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Koupilo Dynamo zajíce v pytli?

hokejisti_prvni_led_2016V sousedním Hradci Králové začal dnes Mountfield Cup, turnaj čtyř týmů, na kterém Dynamáci poprvé vyjeli na led. Prvním soupeřem jim byli v pátečním odpoledne hokejisté Omsku. Do zápasu zasáhlo celkem šest nových posil, nenastoupili jen Klimenta s rekonvalescentem Hodgmanem a náhradním gólmanem Růžičkou. Soupeře ze Sibiře nakonec Dynamo udolalo v poměru 3:2 díky trefě v prodloužení, které se hrálo ve formátu tři na tři. Vítězný gól přišel po spolupráci Čáslavy, Rolinka a zakončujícího Sýkory. Bulvár se ale rozhodl podívat na to, jak se v prvním ostrém utkání ukázaly nové přírůstky v kabině Pardubic.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Krychličovo náboženství

svat_patrik_2016_27_of_172Krychlič se vrátil z dovolené ze Španělska a prý ho hned po návratu praštilo přes nos české vedro, které on moc nemá rád. Prý byl překvapen, že mnohem lépe snášel vedro u moře. Přiznal se ale, že se nerad koupe a to i přesto, že má řeku hned za svým domem. „Jsem nekoupací, bojím se, že kdyby mě někdo viděl v plavkách, měl by z toho trauma,“ řekl Václav Kulhánek Bulváru.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
KOBRA uštkla podvodníky s řepkovým olejem

kobraPolicejní tým KOBRA se zabývá daňovou kriminalitou. V minulém týdnu tento útvar zadržel celkem pět podezřelých osob, které se snažili ze státu vylákat částku, kterou zatím pracovníci Finančního úřadu Pardubického kraje vyčíslili na 40 milionů korun. Přes tři stovky cisteren přivážely z Polska do skladů na Chrudimsku, Svitavsku a Ústeckoorlicku řepkový olej a firmy za něj neplatily daň. Olej se ale v Česku dlouho neohřál, posléze putoval zpět do Polska a obchodníci se snažili čerpat ze státního rozpočtu odpočty za jeho následný další vývoz do ciziny.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Europoslanec hledá novou práci

13412879_1233186336693449_6916136457163607527_nBrexit, tedy referendum, ve kterém obyvatelé Velké Británie vyjádřili vůli opustit evropskou osmadvacítku, zasadil tvrdou ránu celé EU. Všichni se teď dohadují, jaké dopady odchod Britů bude mít. Naprosto jasno už ale má český europoslanec Tomáš Zdechovský, který zavčasu pochopil, že loď kormidlovaná Bruselem se potápí, takže se rozhodl najít si nový džob. Jako lidovce ho to pochopitelně táhne k lidovým řemeslům, takže to zkusil jako profesionální pletač pomlázek, což je ale práce pouze sezónní a několikanásobný otec s ní rodinu neuživí. Proto se pokusil vetřít do moravské kapely, kde poté, co si cimbálista odskočil po třetím pivu na záchod zákeřně obsadil jeho místo.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 42

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 37 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg