Dnes má svátek Markéta , zítra slaví Karolína .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0841_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Opeřenci musí pryč, parkem zazněla labutí píseň!


Odchyt_labut_2Celkem spokojeně si v blízkosti parku Na Špici žila labutí rodinka. Jenže nedávno labutě nakladly vejce a začaly být přirozeně agresivní, což na vlastní pádla ucítili i vodáci z nedalekého klubu.

Odchyt_labut_1Místo toho, aby lidé nechali labutě v klidu se k nim vydávali někteří lidé a dokonce se objevil i telefonát, který hrozil likvidací samce. Aby labutě zachránilo, nezbylo městu  nic jiného, než labutí rodinku odstěhovat. Za účasti hasičů a policie se o odchyt postarala Záchranná stanice Pasíčka. Její ředitel Josef Cach informoval, že labutí samec byl agresivní i při odchytu. „Útočil i na náš člun, okamžitě po jeho spatření z dálky přes sto metrů, neboť nás bral jako nepřítele. Bezpochyby se takto začal chovat poté, co byl několikanásobně zastrašován z lodí či člunů a nyní již po spatření vyhodnotil situaci okamžitě jako ohrožení,“ uvedl Cach s tím, že za takové chování můžou jednoznačně lidé.

Je tak smutnou vizitkou některých Pardubáků, že se kvůli jejich nepřizpůsobivosti musí ze svého tradičního domova stěhovat jeho původní obyvatelé. Od Bulváru tak palec dolů! (red)


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 11 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg