Dnes má svátek Markéta , zítra slaví Karolína .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Miloš Říha, hokejový trenér

Miloš Říha, hokejový trenér

riha


Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout mohl, na druhou stranu se domnívám, že mužstvo mělo na víc. Nastaly určité okolnosti, které se mohly zlomit.

Moje účinkování u klubu musí hodnotit někdo jiný, to nemůžu dělat já. Přišel jsem pomoct v krizové situaci, kdy mužstvo nepodávalo takové výkony, jaké podávat mělo. Začátek byl dobrý, na konci jsme už trochu ztráceli, ale to mělo své opodstatnění, mělo to svoje příčiny.

Trénování v Pardubicích si vždycky užívám, je škoda, že poslední dobou je to vždycky půlku sezóny. To pak člověk nemůže úplně všechno ovlivnit, nemůže si mužstvo připravit od začátku, ale trénovat Pardubice, to je pro mě vždycky veliká výzva.

 

U pardubického klubu jste prozatím jako trenér skončil, kam půjdete trénovat teď? Zase zamíříte do Ruska? Věra, Přelouč

Zatím se vyskytlo pár možností, které mířily za hranice, ale Rusové nyní udělali nějaká opatření, která znamenají, že u nich zahračniční trenéři trénovat nebudou, takže zatím je to celé v takovém očekávání.

 

Nechtěl byste trénovat nároďák? Co jste vůbec říkal Čechům na MS? A tomu míchání sestavy? Filip, Trstěnice

O tom trénování národního mužstva se mluví už dlouho. Samozřejmě, pro každého trenéra je to velká výzva, je to vrchol jeho práce, pro mě to pochopitelně platí také.

Co se týče mistrovství světa, myslím, že mužstvo se od jeho začátku hledalo, potom se zdálo, jako by se chytilo, nastartovalo se, začalo se mu dařit i výsledkově, ale to vysněné, tedy medaile doma, to se nepodařilo. Měli jsme docela silné mužstvo na to, abychom to zvládli, ale je vidět, že svět nám trošku utíká. Kanada, Amerika, Rusové, myslím, že před námi měli být i Švédi a Fini... Turnaj asi dopadl, tak jak dopadnout měl podle výkonnosti a podle toho, jak dnes český hokej vypadá.

A míchání sestavou? Trenér vždycky musí něco dělat, pokud se nedaří nebo mu to nesedí, hráči k sobě nejdou. Snaží se udělat něco, aby se hráč, teď nechci jmenovat, zdvihl a mužstvu výrazněji pomohl.

 

Myslíte, že syn obstojí jako trenér HC ČSOB Pojišťovna? Lukáš, Pardubice

Myslím, že obstojí, zvlášť pokud bude mít za sebou i určitou pomoc v klubu, což každý trenér potřebuje.

 

S Ondřejem Heřmanem jste byli na kordy, jaký máte vztah s majitelem pardubického hokejového klubu Šmidberským? anonym

Myslím, že se nedá říct, že bychom byli s panem Heřmanem na kordy. My jsme spolu nesouhlasili v některých věcech, ohledně posílení mužstva, ohledně chodu mužstva, ale myslím, že to nebylo až na kordy. Je normální, že člověk, který v klubu pracuje, musí mít oponenturu, nemůže mít s každým stejný názor. Ale myslím, že ten shodný názor by pak měl vyústit směrem k mužstvu, což se nestalo.

S Romanem Šmidberským je to tak, že kdykoliv přišel, ať teď nebo před dvěma lety, že by potřeboval pomoct, vždycky jsem přišel. Myslím, že Roman je jako šéf klubu muž na svém místě, jen si myslím, že by měl víc komunikovat s ostatními lidmi.

 

Hokejová mužstva bývají namíchaná z mnoha lidí, kolik jazyků ovládáte? Terezka, Chrudim

Teď už je to normální všude, že jsou mužstva namíchaná. V Rusku hrají Kanaďani, Američani, jsou tam Švédové, Finové, Dánové, samozřejmě Češi, Slováci. Pokud se budeme bavit o domluvení se při práci, tak ovládám dva jazyky - češtinu a ruštinu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 13 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg