Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

945162_583269841705619_690923919_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Dneska Šilha, Bobek a Zibura

zibura_cestovatelsky_festivalDruhým dnem dnes pokračuje v Kongresovém centrum Atrium Paláce Pardubice Cestovatelský festival. Na úspěšný první den, který zahájily přednášky Jany Řezníčkové, youtubera Kovyho a internetového baviče Kazmy Kazmitche, naváží dnes odpoledne vyprávění Václava Šilhy, Miroslava Bobka a Ladislava Zibury.

V půl páté odpoledne odstatruje povídání Václava Šilhy, který posluchače zavede do Afriky, konkrétně do Keni a Tanzánie. Diváci se společně s ním podívají do zdejších národních parků a setkají se s, pro nás exotickými, zvířaty. Vstupenka na Šilhovu přednášku stojí 140 korun.

Kolem zvířat se bude točit i přednáška ředitele pražské zoologické zahrady Miroslava Bobka. Ten se do Pardubic přijede s publikem podělit o svoje zážitky z cest právě za světovou faunou. Bobek na pódium přijde v 18.45 hodin, i na jeho povídání stojí vstupenka 140 korun.

"Cestování je také neustálým řešením nečekaných problémů a když jste trochu hňup a chodíte jenom pěšky, objeví se jich spousta," stojí v podtitulu třetí dnešní přednášky, kterou si speciálně pro Cestovatelský festival připravil Ladislav Zibura. Ten se rozhodl pobavit diváky na svůj účet, prý se máte přijít zasmát cizímu neštěstí. Tedy ne cizímu, všechny patálie budou Ziburovy... Začátek je ve 20.30 hodin, na vstupenku si připravte 160 korun.

Pokud si chcete poslechnout přednášky všech tří dnešních cestovatelů, máte možnost zakoupit si také "celopáteční vstupné", a to za zvýhodněnou cenu 380 korun.

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 57 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg