Dnes má svátek Markéta , zítra slaví Karolína .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-f1547a0956ce4e743e245814125763480db58111d593f9599b99cf8b71ddf072-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Cestovatelský festival dnes naposledy

cestovatelsky_festival_jarosČtyřdenní maraton přednášek cestovatelů, který se pod názvem Cestovatelský festival Pardubice koná v Kongresovém centru Atrium Paláce Pardubice, dnes končí. Na programu je, stejně jako včera, deset prezentací.

Na Cestovatelském festivalu Pardubice jsme už viděli spoustu zajímavých lidí a vyslechli hromadu zajímavých prezentací. Například včera nabitý sál tleskal herci Miroslavu Donutilovi či rybáři Jakubu Vágnerovi. Páteční hvězdou byl zase Ladislav Zibura, zatím nejnavštívenější přednáška. Čtvrtek zase přinesl třeba youtubera Kovyho, se kterým jsme do tištěného Bulváru připravili o cestování rozhovor.

Neznamená to ale, že dnešek bude dojezdovým dnem, kdy všichni budou odpočívat a na podium tak předsoupí nezajímaví vypravěči. V neděli se po světě bude cestovat na babettách, v ladě nebo stařičké škodovce. S Jirkou Dolejšem se podíváme do Patagonie, Singapur, Malajsii a Thajsko zase projdeme s Ladislavem Kalousem. Podíváme se i do Iránu nebo Afriky. No a ten, kdo má rád výšky, případně ho okouzlují horská panoramata, nemůže vynechat v 18.15 hodin přednášku nejúspěšnějšího českého horolezce Radka Jaroše.

Vstupenky na dnešní přednášky stojí od 80 do 160 korun, celodenní vstupenka přijde na čtyři čenta.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 7 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg