Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

brizova.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Netolický k Babišovi: ODSTUPTE!!!

netolicky_babisHejtmanovi Pardubického kraje Martinu Netolickému došla trpělivost s premiérem Andrejem Babišem a prostřednictvím své facebookové stránky ho vyzval k odchodu. "Už to stačilo. Nedá se hájit neobhajitelné. Odstupte!" napsal šéf Pardubického kraje.

Hejtman Netolický napsal svůj facebookový post v reakci na zprávu o údajném mailu Andreje Babiše mladšího, který měl ze Švýcarska napsat novinářům, že jeho otec lže a že chce o svém únosu vypovídat na policii. "Právě v těchto dnech jsem šťastný za to, že jsem regionální politik a nemusím poslouchat dlouhé proslovy jak se všichni spikli a "všeci kradnú"," napsal hejtman Netolický. Regionálním politikem sice je, ovšem zároveň je místopředsedou sociální demokracie, která řeší, jak se jako koaliční vládní strana v rámci aféry zachovat. Jeho slovo, byť pronesené "jen" z Pardubic tak jistě bude mít svou váhu.

"Jak to tedy je? Pan AB junior evidentně při smyslech je, ví s kým mluvil a chce spolupracovat s českými orgány činnými v trestním řízení. Je nezbytné k jeho výpovědi přistoupit ne jako k výpovědi syna, ale k výpovědi obviněného v dané kauze. O jeho příčetnosti v tuto chvíli již nelze pochybovat. A co bude dál? Jaká výmluva? Je to prostě a jednoduše za hranou. Pane premiére, prosím Vás v zájmu České republiky, kterou mám tolik rád, ODSTUPTE," nebere si ve svém příspěvku rukavičky hejtman Netolický, který napsal, že dokonce zvažuje účast na demonstraci 17. listopadu.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 47 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg