Dnes má svátek Iva , zítra slaví Blanka .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-79c7e7cbb1fe531e1664bda97bac9b7042161947d53cffacae0a4417cd5453cd-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Dnes se hlasuje o novém vedení Pardubic

Ustavujici_zastupitelstvo-51V 17 hodin dnes začíná ve společenském sále pardubické radnice ustavující zasedání nového zastupitelstva. Na programu je volba nového vedení města. V jeho čele s pravděpodobností blížící se jistotě opět bude Martin Charvát z hnutí ANO.

Charvát se tak stane teprve druhým politikem, který v novodobé historii města obhájí svůj post. Tím prvním byl Jiří Stříteský z ODS.

Ovšem vládnoucí koalice na pardubické radnici se nerodila úplně lehce. Nakonec se spojilo ve volbách vítězné ANO s ODS, Sdružením pro Pardubice, ČSSD a částečně s Koalicí pro Pardubice. Částečně proto, že TOP 09, která tvoří jednu část KPP, se na poslední chvíli rozhodla, že do koalice nevstoupí.

Situace bude mít pravděpodobně ještě dohru. Ludmila Ministrová, která Koalici pro Pardubice do voleb jako lídryně vedla, v koalici bude a pokud sama z TOP 09 nevystoupí, bude vyloučena.

Nová koalice se bude opírat pravděpodobně o 25 hlasů, přestože koaliční slepenec měl počítat s 28 hlasy. V koalici nebude Jiří Skalický z TOP 09, mimo bude stát i Karel Haas, který k volebnímu úspěchu přivedl ODS, ale odmítl spojit stranu s hnutím ANO, a také Štěpánka Fraňková ze Sdružení pro Pardubice.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 31 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg