Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0841_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Váhavého parašutistu vyšoupnul Šimánek z letadla

simanekZnámý cestovatel Leoš Šimánek, který pochází z Chocně, se nedávno svěřil, ke kterým sportům má blízko. Jak sám uvedl, vyzkoušel v životě leccos, ale nejblíž měl vždycky k přístojovému potápění.

V mém dětství mne na základní škole nutili do fotbalu, tam jsem našel uplatnění v brance jako nejvyšší ze třídy. Na průmyslovce jsem pak byl při košíkové specialistou na "vyžírání" mičudy. Volejbal jsem měl docela rád, hlavně smečování,“ popsal Leoš Šimánek, který proslul díky diashow, kterými zprostředkovával divákům zážitky ze svých cest. „Protože v mé rodné Chocni nebyl stadion, hokej jsem hrát nemusel, ale bruslení mne velmi bavilo. Po zamrzlé Orlici jsem se vydával daleko po proudu s lukem a šípy a občas jsem přivezl domů v batůžku pěkně velkou rybu.

Šimánek, který v sedmdesáti s diashow seknul a svoje putování po různých koutech světa zprostředkovává lidem svými knihami, v osmašedesátém emigroval do Německa, kde se naplno vrhnul do adrenalinových zábav. „Přihlásil jsem se do klubu parašutistů, rogalistů, potápěčů a horolezců. Padákem jsem si ale skočil jen jednou a byl jsem hned z klubu vyhozen - totiž hošan přede mnou váhal před skokem tak dlouho, že jsem to nevydržel a žďuchnul jsem do něj. Při pádu jsem se mu ve vzduchu hned omluvil, ale vedení klubu to "neskouslo",“ vysvětlil Šimánek svůj konec mezi paragány a dodal, že u potápěčů ho zase štvalo věčné trénování v jezeře. „Tak jsem si koupil vlastní přístroj, naučil teorii kamaráda a jezdili jsme se potápět na moře,“ dodal. Láska k moři ho neopustila ani v Kanadě, kde se po pěti letech v Německu usadil. Ostatně, vidět je to i v jeho knihách.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 62 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg