Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

1174964_4783431882334_2032223864_n.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Místo koní na závodišti bruslení

_MES8277Pardubické dostihové závodiště žije nejenom koňmi. Jako příklad stačí uvést běhání gladiátorů nebo běžkování. A nyní nově také bruslení. Ledová plocha se už připravuje, první bruslaře přivítá teď v sobotu 15. prosince.

Veřejnost se tady poprvé "sklouzne" v neděli, prvními bruslaři v sobotu při Open Day budou hráči hokejové exhibice, jejíž buly vhodí legendární žokej Josef Váňa. Společný mač si tady střihnou veteráni pardubického Dynama a české reprezentace. Na ledě bychom měli vidět třeba Richarda Krále, Tomáše Blažka nebo Roberta Vršanského na pardubické straně, za repre pak Jaroslava Bednáře, Richarda Žemličku nebo Jana Alinče. Zápas začíná v 17 hodin, ovšem už od devíti ráno se tady budou hrát zápasy mladých hráčů.

_MES8254Veřejnosti se hřiště o rozměrech kanadských ledových ploch otevře v neděli 16. prosince a bude pro ni otevřena vždy od 8 do 21 hodin, o víkendech "až od" 8.30 hodin. Plocha bude prioritně určená pro veřejné bruselní, přístupná bude školám a školkám a zájemcům o hobby bruslení či kondiční bruselní.

„V Pardubicích vzniká nový prostor pro sportování a zábavu s bonusem neopakovatelného genius loci legendární Velké pardubické. Věříme, že se nám podaří oživit unikátní lokalitu závodiště i mimo dostihovou sezonu a především, že si sem najde cestu co nejširší veřejnost včetně dětí nejen z pardubických škol,“ říká primátor města Pardubice Martin Charvát.

Cena za vstupné je mírná - děti do šesti let mají vstup grátis, ostatní děcka si zabruslí za dvacku. Dospělí zaplatí třicet kaček, organizované školní skupiny bude zábava na ledě stát desetikačku za osobu.

Vyrazit sem mohou i lidé bez bruslí, k dispozici totiž bude i půjčovna bruslí, případně jejich brusírna pro ty, kteří brusle sice mají, ovšem s tupými noži.

Slovo grátis zní skutečně příjemně, takže si ho můžeme zopakovat. Grátis je totiž parkování v areálu. Kdo nepojede autem, může využít speciální linku hromadné dopravy. "O víkendech, svátcích a o prázdninách bude až do areálu závodiště na zastávku Zimní park zajíždět linka číslo 80 ze stanice Hlavní nádraží,“ prozrazuje místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku Martin Korba.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 39 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg