Dnes má svátek Monika , zítra slaví Emil .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0914_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Konvičková chodila za školu. Odpočívat

konvickovaMarkéta Konvičková - mladá nadějná zpěvačka, která na sebe upozornila v soutěži Česko Slovenská Superstar a později zazářila v soutěži Tvoje tvář má znamý hlas. V loňském roce odjela turné s Michalem Davidem a po boku Karla Gotta vystoupila i v O2 Aréně. 

Jak se máš? 

No mám se krásně :) díky za zeptání. 

Jaké bylo tvoje dětství?

No bylo právě hudební, vyrůstala jsem na dvou majklech. Na Michalu Davidovi a Michaelu Jacksonovi.  

V loňském roce jsi odjela turné s Michalem Davidem, jaké to bylo? 

Ta atmosféra, ti lidi, těšila jsem se moc na každou zastávku. Super atmosféra, lidi se bavili, tančili a já pak mohla tančit taky na céčka mezi nimi, takže super. Byla to pecka, že se sejdou pel mel - starší a mladší a to za jedním účelem, že se chtějí pobavit, popít a zatančit.  

Jaký je tvůj největší sen?

No mít svoje takovéhle turné jako například právě Michal David. V podstatě nejen hostovat, ale naplnit třítisícové haly sama, ale vím, že je to velké sousto a že budu muset ještě chvilku zpívat. No, možná ještě dlouho (smích).

Ty studuješ, viď? 

Ano.

Co a proč studuješ? 

Já studuju proto, protože se mi parkrát stalo, že tím jak jsem špatně používala hlasivky, tak mi málem odešly. Řekla jsem si, co holka s hotelovkou a střední školou bude dělat, takže jsem měla sen se vypracovat se časem přes servírku na provozní a jednou vést třeba i hotýlek. To byl můj prvotní sen, ale věděla jsem, že to chce hodně práce a budování, tak jsem radši šla na vysokou školu, abych měla ta zadní vrátka. Studuju marketing a to mě moc baví. 

A v kolikátém jsi ročníku?

Letos už finišuju. Už mi chybí dopsat diplomku a odstátnicovat. 

Chodila jsi někdy za školu? 

Ano, ale takovým tím stylem, že jsem toho měla hodně a byla jsem unavená. Takže jsem tvrdila, že něco mám a přitom jsem neměla. Šla jsem si odpočinout.

Co tě čeká pracovního? 

Aktuálně jsem vydala nový duet s Monikou Bagárovou - Zůstaň se mnou a pak také můj videoklip k písničce TY, která je věnovaná mému partnerovi. Kdo chce, tak mrkněte na YouTube. Jinak chystám svoje koncerty a hlavně chci dodělat tu školu. 

Jaké to bylo, když ti přišla nabídka na vystoupení s Karlem Gottem v O2 Aréně? 

Bylo to ve škole, kdy mi zvonil telefon a hrozně mě potěšil ten telefonát, kdy mně managment Karla Gotta oznámil, že si mě pan Karel Gott vyžádal jako hosta. Pobavila mě jejich otázka, jestli mám teda chuť a čas si tam zazpívat. No myslím si, že tady u nás se větší pocty mladé holky zpěvačky v Česku nedá dosáhnout, když si vás sám vybere mistr. Stejně tak u Michala Davida. Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí takových velkých koncertů. 

Jsi šťastná? 

To víš, že jsem! 

Jaké je tvoje motto? 

Smích je hudbou života. 

Fotíš selfíčka?

No jasně, kdo ne? Dáme si? 

Připravil selfieman Patrik Jandejsek

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 27 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg