Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

DSC_0781_web.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Trefa: Martin Charvát, předseda dozorčí rady HC Dynamo

martin_charvat_1_1V aktuálním vydání tištěného Bulváru, který je právě na stáncích, jsme v rubrice Trefa vyzpovídali primátora Pardubic Martina Charváta. Ten nás ale víc než jako primátor zajímal coby předseda dozorčí rady HC Dynamo Pardubice.

Pardubický hokejový klub, jehož jste předseda dozorčí rady, se plácá beznadějně na dně extraligové tabulky. Jak se na to dívá člověku, který právě s hokejem propojil část své politické kariéry?

Stejně jako většině fanoušků Dynama. Fandím, ale dlouhá série proher je pro mě zklamání. Realizační tým, který se podílel na zisku 6. místa v loňské sezóně, letos zatím zklamal. Zklamání se týká i A týmu.

V čem je podle vás hlavní problém - nedostatek peněz, špatná letní příprava, nekvalitní výběr hráčů, špatná morálka...?

V čem je problém? S tím si taky lámu hlavu a chci to již řadu týdnů slyšet od manažerů klubu. Problém peněz to ale není, vždyť s menším rozpočtem dopadla loňská sezóna dobře. Jinak je to podle mě negativní souběh všech možných faktorů. Včetně psychiky po sérii proher.

Na rozdíl od výpadků výkonnosti, které se prostě ve sportu stávají, trvá pardubická krize už hodně dlouho. Lze za ní vidět i konkrétní viníky?

Nejde jen o letošní sezónu. Začátek krize vidím v době nuceného odchodu manažera Zbyňka Kusého. Od té doby jako by tým neměl ten pověstný náboj. Chybí dlouhodobá vize i krátkodobé strategie. I proto jsem po úspěšné sezóně 17/18 měl záměr majoritní podíl prodat a čekal jsem, že vizi a strategii definuje nový majoritní akcionář, nebo jeho tým. Bohužel se tak nestalo. Ukázat dnes prstem na jednoho viníka situace a udělat z něj hromosvod by nebylo úplně spravedlivé.

Fanoušci vidí hlavní problém v generálním manažerovi klubu Dušanu Salfickém. Jak jste s jeho prací spokojený vy?

Dušan Salfický v uplynulých mnoha měsících, v podstatě letech, udělal pro hokej mnoho dobrého. Jeho práci a rozhodnutí během letošní sezóny zhodnotím na jejím konci.

CELÝ ROZHOVOR SI PŘEČTĚTE V TIŠTĚNÉM BULVÁRU. PŘEDPLATIT SI HO MŮŽETE NA https://1url.cz/IMBqx

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 46 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg