Dnes má svátek Zbyšek , zítra slaví Monika .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

vercaK02.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
O jarňákách na brusle

kluzit_zmenenJarní prázdniny v Pardubickém kraji začínají už v pondělí 4. února. A pokud nevíte, kam s dětmi vyrazit, je dostihové závodiště správnou volbou. Otevírací doba Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubice je prázdninovému režimu přizpůsobena a tak veřejnost může bruslit každý den od rána až do pozdního odpoledne.

Hodinové bloky bruslení začínají v 9:45 hod. a poslední z nich končí v 18:30 hod. Výjimkou je neděle 10. února, kdy se veřejné bruslení uzavírá v 16:30 hod. V ranních a večerních hodinách je kluziště k dispozici tzv. hobby bruslení. Jednotlivé bloky jsou vždy odděleny technickou přestávkou nutnou pro úpravu ledu. Časový harmonogram i odkaz na rezervaci plochy pro hobby jsou k dispozici na stránkách parku http://zavodistepardubice.cz/zimni-sportovni-park. Harmonogram se může kvůli vývoji počasí aktuálně měnit, proto doporučujeme sledovat web a facebook závodiště.

Děti do 6 let bruslí zdarma, vstupné pro starší děti a mládež do 18 let je 20 korun za hodinový blok a pro dospělé 30 korun za jeden blok bruslení. Nebruslící doprovod a senioři nad 65 let zaplatí 10 korun. K dispozici jsou šatny a uzamykatelné skříňky a zdarma parkovací plochy v areálu závodiště. K dopravě lze využít také autobusy městské hromadné dopravy, a to na zastávku „Závodiště“. Přímo do areálu o víkendu zajíždí speciální linka č. 90, která vyjíždí od Hlavního nádraží. Železniční stanice Pardubice-Závodiště je od vstupu do areálu závodiště vzdálena jen tři minuty chůze.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 29 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg