Dnes má svátek Zbyšek , zítra slaví Monika .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

P1257188968vw2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Valentýn pustí žilou

odber_krveBlížící se Valentýn pustí zamilovaným, obrazně řečeno, pěkně žilou. V únoru jsou drahé květiny, parfém nebo slušná voda po holení taky nepatří mezi laciné zboží, no a taková romantická večeře v lepší restauraci... škoda mluvit. A proč si vlastně na Valentýna nepustit žilou doopravdy? Dobrý skutek je možná víc než překombinovaný blaf v luxusním restaurantu.

Valentýnské odběry krve pořádají nemocnice v Pardubicích a v Ústí nad Orlicí. Darovaná krev může někomu zachránit život nebo alespoň pomoci s jeho uzdravováním, a láska (v tomto případě k anonymnímu příjemci) prostě k Valentýnu patří. Takže pokud se nekácíte při pohledu na krev nebo jehlu, vyražte ve čtvrtek 14. února do pardubického špitálu, kde se odběry konají od 7 do 11 hodin. Přijít můžete i do Orlickoústecké nemocnice, tam se valentýnské odběry konají v pátek 15. února od 7 do 10 hodin.

Dárce může darovat krev do 65. roku života, každý rok nám proto postupně dárci ubývají. Nové dárce potřebujeme a uvítáme,“ říká primářka transfuzního oddělení Pardubické nemocnice Helena Geierová. "Jsme rádi za každého nového dárce krve."

Kromě dobrého pocitu mohou dárci očekávat i drobné dárky, třeba předměty vyrobené dětmi ve škole Svítání nebo vstupenky na basket. A jeden vylosovaný dárce dostane i voucher na romantickou večeři pro dva (že by námět pro zamilované v momentální finanční tísni?). V Ústí budou sendviče, jogurty a dárky od klientů Domova pod hradem Žampach.

A kdo může krev darovat? Dárcem krve se může stát každý člověk ve věku 18 až 65 let, jehož tělesná hmotnost je minimálně 50 kilogramů a netrpí závažnějším onemocněním.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 24 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg