Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-3bb82e655f45a14170890afad1ed0fba2cd7ca764ccbf73fb8ceda3b2e477c00-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Lounová: Dokud nedáš boudu, nejsi pravý závodník

Lounova_2Olga Lounová je úspěšná zpěvačka, herečka a závodnice. K vidění byla v seriálech Ošklivka Katka nebo Vyprávěj. Mezi její hity patří například Láska v housce společně s Xindlem X a autorské skladby Jsem Optimista, K výškám nebo duet s Karlem Gottem Dál za obzor. První album vydala v roce 2011, k letošnímu roku jich má na svém kontě už celkem pět. Loni vyprodala Fórum Karlín a letošní metou je pro ni pražská Lucerna a nasazení druhé písničky v americké hitparádě. Olga je mojí kamarádkou a myslím si, že tolik energie, co z ní vyzařuje je snad zachyceno i v tomto rozhovoru. Ať se Vám příjemně optimisticky čte.  Selfieman Patrik

Oli, Jak se máš?

Mám se krásně, vidíme se…

V kolik jsi dneska vstávala?

V devět hodin

V kolik obvykle vstáváš?

No když koncertuju, tak pozdě, protože přijedeme domů třeba i v pět ráno, ale když jedu natáčet, tak vstávám opravdu brzy, ale to mi dělá problém (smích). Chodím spát pozdě, protože nejradši v noci skládám písničky, to je totiž opravdu ticho a nikdo mě neruší.

Lounova_1Býváš dochvilná?

Snažím se být dochvilná v poslední době víc, dříve jsem měla pocit, že všude budu za 15 minut, ale dnes už vím, že tomu tak není a snažím se být opravdu dochvilná.

No já tě musím pochválit, protože jsi na mě čekala dneska ty. Promiň, co tě čeká všechno letos?

Letos mě čeká velký koncert v Lucerně, což je sice za několik měsíců (1. prosince - pozn. red.), ale už teď na tom intenzivně pracuji. Jinak zítra odlétám pracovně do Ameriky, ale co je blízko i pro vás čtenáře, tak v Chrudimi budu mít 29. března klubový koncert, tak bych vás ráda tímto pozvala a užila si společně dvě hodinky optimistický vlny v R-klubu v Chrudimi, což máte blízko. Jinak jsem natočila písničku s Vaškem Noidem Bártou do filmu Léto s gentlemanem - Láska se nám může zdát, takže i na desce duetů aktuálně pracuji, na Valentýna vyšla písnička s kapelou Narttu a brzo spatří svět duet i s Jakubem Děkanem.

Jaký máš vztah k východním Čechám?

Jezdím sem hrozně ráda, jednak pracovně, ale také i ve volném čase za tebou, protože tě mám ráda. Také miluju pardubické divadlo, letiště v Hradci Králové, kde jezdím drifty a i letos mě tady budete moci často vidět v závodním. Za nedlouho také vystoupím i na Kunětické hoře, v červnu v Chocni, v září na Dožínkách v Hradci, často tu jsem. A moc ráda!

K těm závodům, ty kromě driftování se také věnuješ rally, kdes měla málem ošklivou nehodu, viď?

To je pravda, hodila jsem to na střechu, ale zas se říká, dokud nedáš ,,boudu“ tak nejsi pravý závodník. Takže bouda proběhla (smích).

A neměla jsi strach nasednout za volant znovu?

To víš, že jsem měla, ale člověk má strach, protože se mu to jednou stalo a ví, že to byla vteřinka. Takže nic moc, no.

Jaká jsi řidička, jezdíš bezpečně?

Jezdím bezpečně, jezdím svižně, ale bezpečně. Rozhodně držím odstupy od aut, protože vím, že stačí fakt ta vteřinka.

Jaký je tvůj oblíbený citát?

Je jich spousty, ale slunce vždycky vyjde. A žij, nepřežívej.

Jaké máš ráda roční období?

Miluju léto nebo takové to krásně prosluněné jaro, proto vždycky na jaře nebo v zimě odlétám do ciziny, jelikož je tam krásně a všichni mají takovou tu dobrou náladu, jako máme dneska dva my.

Fotíš selfíčka?

Fotím.

Lounova_3

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 47 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg