Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

brizova.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Csáková: černou mám pod kůží

20180818_200355Ilona Csáková je česká zpěvačka, která se už od dětství toužila stát zpěvačkou. Vystupovala nejprve s dětským sborem, později se stala členkou skupiny Laura a její tygři, tvořila dvojici Rituál a dnes je již dlouhá léta na své sólové dráze. V loňském roce vydala album s názvem Pořád jsem to já. Mezi její hity patří Pink, Tornero, Jedno tajemství nebo Malý vůz. Je dvojnásobnou maminkou a šťastně vdanou paní. Ilonu jsme zastihli na jejím koncertě, byla velmi ochotná a plná energie i po vystoupení.

Jak se máš?

Mám se hezky, mám po vystoupení, myslím si, že vystoupení se povedlo, publikum nadšené a když vidím já nadšené publikum, tak jsem nadšená samozřejmě taky.

Odkud, prosím tě, jsi?

Moje rodná hrouda je Cheb, ale teď bydlíme s rodinkou v Brně. S našima jsme kdysi bydleli v Klášterci nad Ohří, studovala jsem v Mostě a ve dvaadevadesátým jsem šla do Prahy, kde jsem žila skoro dvacet let no a pak jsem šla za štěstím do Brna, kam jsem se jela provdat za mého manžela. Mám dva zdravé kluky a máme se hezky a máme se rádi.

Jaké je tvoje oblíbené roční období?

No rozhodně to není to loňské léto, protože to bylo velmi náročný, nejen pro spoustu lidí, ale i pro přírodu, nechci malovat čerta na zeď, ale bojím se, že nebude voda. Nicméně to se musí zlepšit a já jsem spíš podzimní, říjnová, mám ráda, když se zbarvuje to listí a ten čas, kdy se ta příroda ukládá ke spánku, babí léto, romantika, tak to se mi moc líbí. Miluji také jaro, ale poslední dobou už ty jara vůbec nejsou, že jsou ty skoky ze zimy rovnou do léta.

CELÝ ROZHOVOR SELFIEMANA PATRIKA S ILONOU CSÁKOVOU SI PŘEČTĚTE V TIŠTĚNÉM BULVÁRU.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 56 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

hasici-v-knihovne.jpg