Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

koky bulvru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Pardubický barman Tomáš finalistou Muže roku

vancuraPětadvacetiletý Pardubák Tomáš Vančura se jako absolvent zdejší hotelové školy dokázal prosadit jako barman v Londýně a na Mallorce. A jeho kroky teď zřejmě povedou i do modelingu. Stal se totiž finalistou soutěže Muž roku. Není divu, že mladého fešáka si do své talkshow Bez opony vysílané na Východočeské televizi V1 pozvala i Gabriela Mlynka. Bulvár u toho nemohl chybět.

Jak ses k barmanství vlastně dostal?

Díky palačinkám. Ve škole jsme jich dělali strašně moc a učitelka mi říkala, že mi to jde, že bych si mohl udělat barmanský kurz. V něm mě naučili základy a od té doby se tomu už asi osm nebo devět let věnuju. Začal jsem v baru v Pardubicích, pak jsem šel do Prahy a nakonec jsem zkusil Londýn. Tam jsem pracoval v jednom z nejlepších barů na světě.

Mají barmani nějaké svoje vzory?

Když barman začíná, vidí lidi, u nichž si říká, že by chtěl být jako oni. Postupem času jim šlape na paty, ale že by měl vyloženě vzory, to asi ne.

...a koukáš třeba na youtube a sleduješ nový triky?

Tak se to ze začátku učí. Díváš se a zkoušíš to taky. Ale to nejde pořád, protože pak jezdíš na soutěže a ty kluky tam potkáváš a je hrozně poznat, když kopíruješ jejich triky. Jde to jenom do určitý doby, pak musíš mít svoje kreace.

Byl jsi v Londýně, na Mallorce. Jaká je česká barmanská škola v porovnání se světem?

Určitě jsme na dobrý úrovni. Když se podíváš třeba na ten Londýn, tak tam pracuje hodně Čechů na docela vysokých pozicích, jsou to třeba head barmani nebo baroví manažeři. Jsme velice šikovní.

CELÝ ROZHOVOR SI PŘEČTĚTE V NOVÉM VYDÁNÍ BULVÁRU, KTERÝ BUDE K DOSTÁNÍ UŽ ZÍTRA!!!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 54 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg