Dnes má svátek Markéta , zítra slaví Karolína .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru2.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
"Staráč" koupil Pardubický pivovar

Minulý pátek si předseda představenstva Pardubického pivovaru Leoš Kvapil plácnul s generálním ředitelem společnosti Pivovary Staropramen Petrem Kovaříkem. Obří pivovarnická skupina, která produkuje vedle "Staráče" třeba pivo Braník nebo Ostravar, tak získala 89 % akcií producenta piva Pernštejn či Porter. Dnes informaci pustili do světa.

Příznivci pardubického piva by ale o svou oblíbenou značku přijít neměli, změnit by se podle tvrzení šéfa Staropramenu nemělo prakticky nic. Pardubický pivovar bude samostatnou akciovkou, do organizační struktury Staropramenu se začleňovat nebude. Všechno má fungovat jako dosud s tím, že společnosti naváží těsnou obchodní spolupráci. Právě touto cestou chce Staropramen zajistit významný růst Pardubického pivovaru. "Do deseti let chceme zdvojnásobit výstav piva ze současných osmdesáti tisíc hektolitrů ročně," prohlásil generální ředitel Staropramenu Petr Kovařík. Ten přitom nejvíc sází na tuzemský trh, nejpozději v září by se pardubické pivo mělo objevit v celorepublikové nabídce společnosti Staropramen. Posílit by se ale měl i prodej v zahraničí.

A proč si Staropramen vybral ke své akvizici právě Pivovar Pardubice. "Je tady dobrý sládek a vaří dobré pivo a velmi se nám líbí zdejší portfolio. A Porter, to je klenot," konstatoval Kovařík.

Dosavadní šéf pivovaru Leoš Kvapil zůstane ve vedení Pivovaru Pardubice v pozici člena představenstva. Novým předsedou představenstva má být příští týden zvolen současný finanční ředitel Staropramenu Zdenek Havlena. Do čela společnosti se v ředitelské roli postaví žena - Petra Chovancová.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 13 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg