Dnes má svátek Vít , zítra slaví Zbyněk .

Ptáme se Vás:

Dáváte si novoroční předsevzetí?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

kocka_bulvaru.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Bulvár
Zapijte Patrika Guinnessem

Nosíme roušky, do zavřených hospod se nedostaneme, zlotřilý koronavir nám zrušil i tradiční březnovou pařbu oslavující irský národní svátek svatého Patrika. Ovšem co bychom to byli za pařmeny, kdybychom Patrika nezapili... Nebojte, bez Guinnesse dnes být nemusíte!

Hospoda Irská Svatojánská na tradiční zelený svátek Irů nezapomíná a přestože nemůže otevřít a spustit večer svoji legendární pařbu, od čepu černé pěnivé dobroty vás neodstaví. Od 18 do 20 hodin vám ho naservíruje do vámi přinesených obalů. A pokud pivíska "spolknete" tři, dostanete k nim i parádní klobouk, abyste svátek svatého Patrika mohli oslavit náležitě vyzdobeni.

Bohužel, vzhledem k opatřením vlády bude prodej probíhat pouze ve dveřích baru a nebude možné se na místě zdržovat. Ale to nám asi požitek z dobrého pivka nezkalí. Takže až půjdete z práce nebo z procházky, stavte se v Irské Svatojánské v pardubické ulici Br. Veverkových. Doušek dobrého irského piva v těchto neveselých časech určitě zvedne náladu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 56 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi 2.jpg