Dnes má svátek Magdaléna , zítra slaví Libor .

Ptáme se Vás:

Vyrazíte v srpnu do Sportovního parku Pardubice?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-0e25c06709323d176f31917b754c7759fb2f8919b2ada4a28e34802bfdc7befe-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Vánoce hvězd

vanoce-hvezdVůně vánočního punče, chuť bramborového salátu či smaženého kapra, jehličnaté aroma linoucí se bytem kolem ozdobeného stromečku nebo lodičky se svíčkami plující v plechovém lavoru. To všechno jsou Vánoce, každý z nás je má spojené s nějakou takovou vzpomínkou, každý si při vyslovení toho slůvka vybaví něco jiného. Spojuje nás ale většinou to, že se na ně těšíme, ať už jsme malí a nemůžeme se dočkat, až se vrhneme na dárky pod stromečkem, nebo velcí a těšíme se na radost v dětských očích a na to, že rodina bude společně v klidu a harmonii. Jaké jsou Vánoce pro osobnosti (nejen) našeho regionu?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
DYNAMO POMÁHÁ ERIČCE

_MES4809O malé Eričce z Konopáče, která po očkování trpí takzvaným regresem po vakcinaci jste se na stránkách Bulváru mohli dočíst v květnovém vydání. Tříleté holčičce pomáhá Nadace Lenky a Romana Šmidberských, pomocnou ruku podávají i extraligoví hokejisté. Přímo v prostorách, které obvykle patří pouze mužstvu, se uskutečnil Vánoční bazar Dynama, na kterém byla ke koupi řada atraktivních věcí, jejichž pořízením jste zároveň mohli přispět na Eriččinu léčbu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Co na to Krychlič? - Prosinec 2017

kryhliLoňské Vánoce strávil Václav Kulhánek, indiánským jménem Krychlič, v USA. Letos ale zůstane v Pardubicích. Jak řekl Bulváru, rozhodně se nenudí, čas mu polykají především návštěvy adventní koncertů. Na přání Bulváru do nového roku odpověděl s klasickým „Kulhánkovským“ humorem „Nejdůležitější je zdraví, ale uvědomte si, že kdyby se všechna ta přání vyplnila, tak by hrobníci přišli o práci,“ s úsměvem přijal přání Krychlič.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Velký rozhovor se Zibim Czendlikem

„V dětství byly pro mě Vánoce o dárcích, pátrali jsme po nich jako detektivové,“

vzpomíná ve vánočním rozhovoru Bulváru lanškrounský kněz Zbigniew Czendlik

10565216_1692443204305769_6361905507107954149_nŘíká se, že my Češi jsme nejateističtější národ na světě. Ale snad i ten největší neznaboh z nás alespoň jednou v roce splyne s křesťanstvím a oslavuje narození Ježíška. Pravda, hromady drahých dárků jsou poněkud svéráznou oslavou duchovního svátku, ale ruku na srdce, kdo z nás nebyl alespoň jednou na půlnoční? Vánoce se blíží a protože v kraji máme člověka, který dokázal instituci církve zlidštit a přiblížit i nám nevěřícím, bylo rozhodování o tom, s kým bude rozhovor ve vánočním vydání Bulváru, poměrně jednoduché. Lanškrounský kněz Zbigniew Czendlik (52) je ale před vánočními svátky na roztrhání, takže o co jednodušší byla volba, o to složitější byl vlastní rozhovor, který se nakonec uskutečnil v samotném srdci konzumu, lidmi zcela natřískaném obchodním centru.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Co na to Krychlič? - Listopad

kryhliVáclav Kulhánek má podle svých slov na podzim pořádně nabitý diář. Bulváru se svěřil, že nemá v poslední době čas ani spát, kolik má aktivit. Bulváru na sebe prozradil ale ještě další zajímavost. Konečně totiž zjistil, jak vypadal jeho příbuzný. „Dlouho jsem věděl, že mě pojí příbuzenský vztah s jedním hrdinou odboje, doktorem Bartoněm, co je podle něj pojmenovaná ulice. Byl to otcův bratranec, pomáhal parašutistům ze Silver A. Otec se ale za protektorátu bál, že by ze spojení s ním mohl mít potíže, tak raději všechny fotky s ním zničil,“ vyprávěl Bulváru Krychlič. Tvář svého příbuzného viděl poprvé díky pražským historikům. „Dokonce mu jsem i trochu podobný,“ popsal Krychlič.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
GURMÁNSKÝ PODZIM HUSA NEJEN SVATOMARTINSKÁ

husaNejlepší husy prý rostou v Maďarsku. Kdo vyrazil jen pár kilometrů od slovenských hranic, může to potvrdit. A spojit husičku s termálními lázněmi – tomu říkám super podzimní dovolená. A co teprve husí játra. To je zkrátka delikatesa!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
HOKEJ NA PRODEJ!

hokejnaprodejV poslední době se stále častěji spekuluje o možném prodeji pardubického hokeje. Chce se opravdu úspěšný podnikatel Roman Šmidberský svého většinového podílu zbavit? Jaký má k tomu důvod? A kdo by Dynamo mohl koupit?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Starosta Menšík ustál mimořádné zastupitelstvo

mensikKdo očekával, že by snad za svůj předvolební megaboard postavený v centru Pardubic bez povolení na dnešním mimořádném jednání obvodního zastupitelstva padl starosta Jaroslav Menšík, bude asi zklamán. Schůze zastupitelstva, která místy připomínala lacinou komedii, skončila tím, že jeho členové neodsouhlasili usnesení, že Menšíkovo vysvětlení stran volební plachty bylo nedostatečné.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Jednoho radního nechceme, řeklo ANO a odešlo do opozice

strankyDo krajského zastupitelstva v Pardubickém kraji se po volbách dostalo šest politických subjektů a přestože modelů na sestavení vládnoucí koalice bylo celkem dost, v úvahu připadaly v zásadě jen dva. Nakonec se upekl ten, který znamená, že ve volbách vítězné ANO odchází do opozičních lavic, kde bude sedět s komunisty.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Padlí dostanou po sto letech díky spolku pomník

Michal Woff ukazuje, kde bude na pomníku umístěna pamětní deska. Vedle něj poslední starosta samostatných Martinic Liboslav Krčil.Jaroslav Menc, Václav Vávra, Josef Menc, Ludvík Binko a Josef Kudrna. Těchto pět jmen spojuje nejenom místo, kde žili, ale také to, že všichni padli v první světové válce. Dva jsou pohřbení v Haliči, jeden zemřel ve Vídni, jeden kdesi v Alpách a poslední buď v Polsku nebo Podkarpatské Rusi. Teď, po sto letech, budou mít společnou pamětní desku v Martinicích nedaleko Proseče, odkud pocházeli.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Dušek dětem do Chrasti dovezl jízdní kola

_MES3665-15Čtyři krásná zbrusu nová jízdní kola dnes dostali žáci chrastecké základní školy. Čím si je zasloužili a kdo jim je koupil? „Zdejší děti získaly jízdní kola proto, že nás, tedy Pardubický kraj, dlouhodobě výborně reprezentují na republikové úrovni Dopravní soutěže mladých cyklistů,“ vysvětlil krajský koordinátor BESIP pro Pardubický kraj Otakar Švec. Ten se proto s náměstkem hejtmana Pardubického kraje pro dopravu Jaromírem Duškem a tiskovým mluvčím krajské policie Jiřím Tesařem vypravil do školy, aby dětem jízdní kola předali.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 40

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 61 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

BLV Paparazzi.jpg