Dnes má svátek Magdaléna , zítra slaví Libor .

Ptáme se Vás:

Vyrazíte v srpnu do Sportovního parku Pardubice?
 

rka_mase_letk

Krimi novinky:

 • Bolavý zub zastavil kamion a pomohli strážníci… Každý, kdo zažil bolest zubů, ví, jak umí být nepříjemná. Nesnesitelná bolest zubu dokonce zastavila i kamion mířící od Chrudimi do Pardubic, jeho ři...

  Celý článek...
 • Policisté z polabinského obvodního oddělení řeší oznámení týkající se poškození majetku, kterého se měl dopustit přítel poškozené. 

  Sedmatřicetiletý muž přišel dle oznamovatelky do jejího b...

  Celý článek...
 • V prvních hodinách nového roku došlo k vážné rodinné události v Dašicích na Pardubicku.

  Devětačtyřicetiletý syn zde fyzicky napadl své rodiče. K události došlo poté, co se muž v podnapilém ...

  Celý článek...
 • Kriminalisté obvinili manželskou dvojici, která měla obchodovat prostřednictvím internetu, zboží i přes obdržené platby nezasílala a peníze si ponechala pro svůj prospěch. 

  Celý článek...

Kočka Bulváru

image-24be40867a924a58c2d0aa65bec23bb84d8014aada93b67041bc36272e8fe9f5-V.jpg

Očima Miloše Spáčila

 • Už je to pár let, co jsem zahodil cigaretu, kterou jsem nahradil její elektronickou alternativou. Ta stará, tabáková, mi už ani nechutná, dokonce mi smrdí. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš, přírodní tabák je prostě přírodní tabák, takže občas pobafávám dýmku. Žádný Taras Bulba ani Krakonošova směs, prostě si…

  Celý článek...
Oslepený Babiš se musel spolehnout na nejlepšího přítele

babis_rehounek_klcovaTak už jdeme do finále a poslední tóny zní, hraje asi všem regionálním politikům po celé zemi v hlavě. Ukrajujeme poslední dny před hlasováním o novém složení krajských zastupitelstev. Pardubické hnutí ANO slibovalo na konec kampaně těžkou váhu – příjezd místopředseda vlády a jejich předsedy Andreje Babiše. Ten v poslední předvolební neděli dorazil na akci Retroměstečko, kde si vyzkoušel třeba i to, jaké to je být odkázán na vodícího psa.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Petr Bajer - šéf Soukromníků - předseda strany

bajerPetr Bajer je místostarostou města Holic, podnikatelem a předsedou Strany soukromníků České republiky, která hájí svobodu podnikání a všechny aktivní obyvatele v České republice. Několik let finančně podporuje sport nejen v Holicích a je předsedou fotbalového klubu SK Holice. Je ženatý, má dvě dcery a syna. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
BOJ O HEJMANA ZAČÍNÁ

predvoleb_debataDruhý říjnový víkend vypukne ve všech krajích velká bitva o to, kdo pro příští čtyři roky usedne v jejich vedení. V Pardubickém kraji jde do tohoto souboje rekordní počet dvaadvaceti politických subjektů. Horkými favority přitom jsou sociální demokraté, kteří kraji dosud vládnou, jejich koaliční partner Koalice pro Pardubický kraj a v krajích zatím nezastoupené hnutí miliardáře Andreje Babiše ANO 2011. Kdo nakonec usedne do hejtmanského křesla? Bude to někdo z trojice Martin Netolický, Roman Línek, Jan Řehounek nebo je v cílové rovince volebního dostihu předežene černý kůň? A o co se vlastně hraje?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Adrenalinová zábava ve velké výšce. Nic pro ty, co trpí závratí.

smolikovaPoslední prázdninový víkend patřil těm, kteří mají pro strach z výšek uděláno. V útulném prostředí lomu u Trhové Kamenice si zaskákala česká i evropská elita. Původně byly v programu skoky z platforem 12, 16 a 20 metrů, ten nejvyšší však nakonec organizátoři z technických důvodů zrušili, lešení by nemělo dostatečnou podporu. I to však nám, kterým se zvedá žaludek už při pohledu dolů z prvního patra paneláku, bohatě stačilo. „Asi jediné, co se nepovedlo, byla dvacetimetrová věž. To však byla daň za nováčkovské nadšení,“ hodnotil pro Bulvár mluvčí a jeden z organizátorů High Jump Cupu Robert Přinesdomů.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Petr Bajer je člověk, co drží slovo!

bajer-lounovoaPREZENTACE - Petr Bajer je místostarostou města Holice, podnikatelem a předsedou Strany soukromníků ČR, která hájí svobodu podnikání a všechny aktivní obyvatele v České republice. Několik let finančně podporuje sport v Holicích a je předsedou fotbalového klubu SK Holice. Je ženatý, má dvě dcery a syna. Svobodní a Soukromníci, jejichž kandidátku vede, překonali v průzkumu volebních preferencí 8 % a jsou „černým koněm“ voleb. 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Křižovatku u Parama obdivovala i slovenská delegace

SlovciKřižovatka u pardubického Parama je otevřena je pár dní a už je slavná. V den konání Dopravní konference se jí nevěnovali jen stavbaři, kteří pokračují na výstavbě nového čtyřpruhu, ale stavbu navštívila i delegace ze Slovenska. Na dopravácké dny, které se každoročně konají v Pardubicích na začátku září, přijeli odborníci z Prešovského samosprávného kraje. Ten je dlouholetým partnerským regionem Pardubického kraje.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Na Silničním veletrhu vznikl Klub seniorů v dopravě Pardubického kraje

Klub_senior_2Už podruhé se v rámci Silničního veletrhu sešli na pozvání Správy a údržby silnic Pardubického kraje senioři, kteří dlouhá léta pracovali v silničním hospodářství. V rámci jednání vznikl Klub seniorů v dopravě Pardubického kraje, který se bude vyjadřovat k aktuálnímu dění. Klub si zároveň zvolil své pětičlenné prezidium.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Silniční veletrh je příležitostí čerpat inspiraci

Silnin_veletrh_zahjen_Jaromr_DuekPardubice, 9. září 2016 – Nové technologie, prezentace špičkových dodavatelů a místo k čerpání inspirací a uzavírání nových obchodů. Tak vypadá mezinárodní Silniční veletrh. Letošní, v pořadí už XV. ročník potvrdil svou prestiž a do areálu Správy a údržby silnic Pardubického kraje přilákal desítky vystavovatelů a stovky návštěvníků.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Projekt Bezpečně do školy učí děti správnému chování na silnicích

Bezpen_do_kolyPrázdniny končí a děti se znovu vrací do školních lavic. Po dvou měsících volnosti nastává období, kdy je znovu zaměřit se na pozornost dětí a to zejména v silničním provozu. Rodiče i učitelé by měli dětem vštípit základní pravidla správného chování. S příchodem podzimu se navíc začíná zkracovat den a prodlužovat noc. Do školy či do práce často chodíme „za tmy“, zhoršená viditelnost bývá i v odpoledních hodinách. „Proto více než kdy jindy platí zásada VIDĚT A BÝT VIDĚN. Oblékejte se do barevného oblečení, používejte reflexní prvky. I pomůcka za pár korun může zachránit život,“ říká náměstek hejtmana Pardubického kraje Jaromír Dušek, pod jehož záštitou se akce koná. Zásadu správného chování vštěpuje především dětem školou povinným už od uplynulého školního roku. Navštěvuje základní školy po celém Pardubickém kraji, mluví s dětmi o správném chování v silničním provozu a rozdává reflexní pásky.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Vznikl Spolek pro výstavbu dálnic D35 a D43, zaznělo na Dopravní konferenci

dopravni_konference_2Dopravní konference 2016 řešila financování dopravní infrastruktury, projekty na silnicích i železnici či novou legislativu v oblasti dopravních zákonů. Zaznělo tu, že dopravní infrastruktura patří mezi základní podmínky rozvoje podnikání a že je potřeba věnovat více pozornosti silnicím nižších tříd. A účastníci konference se také dozvěděli o vzniku nového spolku, jehož cílem je urychlit výstavbu dálnic D35 a D43.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
Rychtecký Dal hlavu na špalek

op_pce_1Benjamínek pardubické městské rady a zastupitelstva Jakub Rychtecký (32) doslova a do písmene riskoval svoje křeslo náměstka primátora, když přišel s nápadem zorganizovat v Pardubicích během letní olypiády v Rio de Janeiru Olympijský park Pardubice (OPP). Pokud by akce, jejíž převážná část se odehrávala v rekonstruovaném Parku na Špici, Pardubáky nezaujala, pravděpodobně by si balil věci do krabice od banánů. Stalo se ale to, co nikdo nečekal - Olympijský park Pardubice byl úspěšnější než mediálně daleko více protěžovaný jihočeský Olympijský park Rio - Lipno.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 40

Aktuální číslo

paparazzi bulváru zasahují:

Online čtenáři:

Právě připojeni - hostů: 59 

Upozorňování

Je nutné vyplnit e-mail a alespoň jednu událost, na kterou se má upozorňovat.

E-mail *
Upozornění na nový soubor
Upozornění na nový článek
Upozornění na nový archiv

TREFA

 • Miloš Říha, hokejový trenér

  riha


  Jak s odstupem hodnotíte, pane trenére, svoje letošní účinkování u pardubického klubu? Jak hodnotíte výsledek, kterého mužstvo nakonec dosáhlo? Jirka, Pardubice

  Na jednu stranu tým dosáhl toho, čeho dosáhnout…

  Celý článek...

banner-suska

Náš Facebook

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Paparazzi Bulváru zasahují:

krychlic.jpg